Rejs na Majorce

Twój Rejs na Majorce

Majorka jest największą wyspą archipelagu Balearów, jak również jednym z najpopularniejszych miejsc na spędzenie wakacji. Opisuje się ją również jako posiadającą najlepszy klimat na całym świecie. Majorka tętni życiem – jest połączeniem zabawy i relaksu - nuda Ci nie grozi! Jednym z najlepszych punktów startowych jeśli chodzi o żeglugę jest stolica Palma de Majorka, która posiada bardzo dobrze wyposażoną przystań. Z Palmy można wybrać się dalej w rejs po Balearach i odwiedzić inne wyspy, takie jak Ibiza, Minorka czy ich mniejszą siostrę – Formentere.

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali na Majorce
4.3/5 - 404 opinie
Marek
Kwiecień 2019
Nasz jacht nie dotarł na czas, ale w zamian dostaliśmy co prawda nieco mniejszy (Oc.43) ale za to nowszy i do tego silnik do dingi w gratisie. Bardzo miła obsługa agencji Alboran . Przy odbiorze usuneli wszystkie niesprawności , wymieniali wskazane elementy wyposażenia i uzupełniali braki nawet ponad stan.. podczas rejsu nic nie szwankowało.
Krystian
Wrzesień 2019
Jakub
Grudzień 2018
Scott
Wrzesień 2019
Skontaktuj się z naszył działem klienta w celu organizacji twojego rejsu na Majorce

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.