Rejs na Majorce

Rejsy na Majorce

Majorka jest największą wyspą archipelagu Balearów, jak również jednym z najpopularniejszych miejsc na spędzenie wakacji. Opisuje się ją również jako posiadającą najlepszy klimat na całym świecie. Majorka tętni życiem – jest połączeniem zabawy i relaksu - nuda Ci nie grozi! Jednym z najlepszych punktów startowych jeśli chodzi o żeglugę jest stolica Palma de Majorka, która posiada bardzo dobrze wyposażoną przystań. Z Palmy można wybrać się dalej w rejs po Balearach i odwiedzić inne wyspy, takie jak Ibiza, Minorka czy ich mniejszą siostrę – Formentere.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali na Majorce
4.3/5 - 618 opinie
Krzysztof
Lutego 2020
Łódź nie najmłodsza, ale sprawna. Dobrze wytrymowana, w ostrym bajdewindzie trzymała kurs bez dotykania steru i bez włączonego autopilota. Jedyna niedogodność: nie działały wskaźniki wody. Brak steru strumieniowego bez znaczenia. Super.
Marek
Kwietnia 2019
Nasz jacht nie dotarł na czas, ale w zamian dostaliśmy co prawda nieco mniejszy (Oc.43) ale za to nowszy i do tego silnik do dingi w gratisie. Bardzo miła obsługa agencji Alboran . Przy odbiorze usuneli wszystkie niesprawności , wymieniali wskazane elementy wyposażenia i uzupełniali braki nawet ponad stan.. podczas rejsu nic nie szwankowało.
Marcin
Maja 2021
Wszystko odbyło się zgodnie z oczekiwaniami. Jach bardzo dobrze przygotowany. Stan techniczny bez zarzutu. Dostępność armatora bardzo wysoka. Obsługa w języku polskim - Adam - bardzo pomocny i profesjonalny :). Polecam serdecznie!
Jaroslaw
Czerwca 2022
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs na Majorce

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.