Rejs w Indonezji

Twój Rejs w Indonezji

Indonezja jest największym na świecie skupiskiem wysp, które znajdują się pomiędzy Oceanem Indyjskim a Pacyfikiem. Ten bardzo popularny cel podróży oferuje żeglarzom bogate i zróżnicowane formy zwiedzania, dzięki jej dynamicznej historii oraz wyjątkowym krajobrazom. Przechwalając się 8 światowymi dziedzictwami kulturowymi UNESCO, jak również wieloma milami pięknej rafy koralowej, gdzie zobaczysz delfiny, żółwie oraz meduzy, Indonezja jest z całą pewnością miejscem, które trzeba zobaczyć. Ostatnimi laty Bali stało się bardzo popularne i rzeczywiście oferuje wyjątkowy miks kultury i niespotykanych nigdzie indziej plaż, które przyciągają surferów z całego świata. Odkrywaj czarującą i różnorodną Indonezję na pokładzie wyczarterowanej łodzi.

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Zobacz więcej w Indonezji
Małe Wyspy Sundajskie / Raja Ampat
Skontaktuj się z naszym działem klienta w celu organizacji twojego rejsu w Indonezji

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami