Rejs w Indonezji

Twój Rejs w Indonezji

Indonezja jest największym na świecie skupiskiem wysp, które znajdują się pomiędzy Oceanem Indyjskim a Pacyfikiem. Ten bardzo popularny cel podróży oferuje żeglarzom bogate i zróżnicowane formy zwiedzania, dzięki jej dynamicznej historii oraz wyjątkowym krajobrazom. Przechwalając się 8 światowymi dziedzictwami kulturowymi UNESCO, jak również wieloma milami pięknej rafy koralowej, gdzie zobaczysz delfiny, żółwie oraz meduzy, Indonezja jest z całą pewnością miejscem, które trzeba zobaczyć. Ostatnimi laty Bali stało się bardzo popularne i rzeczywiście oferuje wyjątkowy miks kultury i niespotykanych nigdzie indziej plaż, które przyciągają surferów z całego świata. Odkrywaj czarującą i różnorodną Indonezję na pokładzie wyczarterowanej łodzi.

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali w Indonezji
5/5 - 3 opinie
Melanie
Sierpień 2018
Patrick
Lipiec 2018
Hélène
Październik 2017
Skontaktuj się z naszym działem klienta w celu organizacji twojego rejsu w Indonezji

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.