Rejs w Azji Południowo Wschodniej

Twój Rejs w Azji Południowo Wschodniej

Do Azji Południowo-wschodniej należą tereny pomiędzy Indiami, a Chinami. Indonezja, Malezja, Kambodża, Birma, Wietnam oraz Tajlandia to tylko kilka z wielu możliwych celów Twojej podróży. Region ten oczywiście najlepiej zwiedzać łodzią. Żegluj więc po Morzu Andamańskim oraz skosztuj oryginalnej, aromatycznej tajskiej kuchni lub odkryj wiele zabytków archeologicznych. Rejs w Południowo-wschodniej Azji oferuje relaksującą i zadziwiającą podróż po buddyjskich świątyniach, wspaniałych pałacach oraz zapierających dech orientalnych krajobrazach.

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali w Azji Południowo Wschodniej
4.7/5 - 45 opinie
Piotr
Luty 2020
Przyjęcie rewelacja, przyjazna atmosfera. Najlepsza firma do wypożyczenia jachtu . Polecam
Tadeusz
Luty 2020
Very good charter
Paweł
Marzec 2019
Skipper płynie gdzie chcemy odradza miejsca słynne a mało ciekawe jest na każde zawołanie przez 24 h na dobę yacht nowy w stanie b dobrym brakuje trzepaczki do zrobienia naleśników i wałka do ciasta na makaron heheh ,denerwujące opłata za generator podwyższa cenę za wynajem znacząco , Kayak płatny dodatkowo coffe machina tez za opłata
Christopher
Styczeń 2020
Zobacz więcej w Azji Południowo Wschodniej
Tajlandia / Indonezja / Malezja / Mjanma / India / Singapur / Filipiny / Wietnam
Skontaktuj się z naszym działem klienta w celu organizacji twojego rejsu w Azji Południowo Wschodniej

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.