Żeglowanie po Morzu Andamańskim w Tajlandii

Idealny rejs do odkrywania jednej z najpiękniejszych zatok na świecie

 • Miesiąc miodowy
 • Wyjazd Rodzinny

Żeglowanie po Morzu Andamańskim w Tajlandii


Na pokładzie wspaniałego katamaranu spędzisz 11 dni, odkrywając piękno wysp Morza Andamańskiego, takich jak wyspy Phi Phi z kultowymi wapiennymi klifami i wspaniałe wyspy Koh Hong, gdzie czekają na Ciebie ukryte laguny. Przygotuj się na odkrywanie spektakularnych miejsc do nurkowania i skosztuj pysznej lokalnej kuchni. Ten przyjazny rodzinom rejs oferuje idealne połączenie przygody, relaksu i odkrywania. Aby w pełni wykorzystać tajskie słońce, zalecamy zaplanowanie rejsu w porze suchej: od listopada do kwietnia.

Spodoba Wam się

 • Pływanie wśród kolorowych ryb
 • Odkryj wyspy Phi Phi
 • Poznaj szlaki tropikalnej dżungli

Jednostka

 • Lagoon 620
 • 6 łączna ilość kabin
 • Maks. liczba załogantów
 • Min. liczba załogantów

Wejdź na pokład wygodnego katamaranu Lagoon 620, 19-metrowego katamaranu, wyposażonego w duży salon z panoramicznym widokiem i wygodnymi ławkami idealnymi do relaksu. Będziesz cieszyć się posiłkami w kokpicie, osłoniętym od słońca, podziwiając krajobraz. Skorzystaj z trampolin na przodzie łodzi i miejsca do opalania, aby zrelaksować się podczas żeglowania. Wreszcie tylne spódnice pozwolą ci łatwo pływać.

 • Eęczniki plażowe
 • Prysznic w kokpicie
 • Głośnik w kokpicie
 • Kajak morski i wiosło
 • Płetwy maski i fajki
 • Półsztywny delikatny
 • Odsalarka
 • GPS
Layout

Armator zastrzega sobie prawo do dostarczenia innego modelu jednostki o tym samym lub wyższym standardzie.

Twoja kabina

Cabin

Łódź może pomieścić do 12 pasażerów w 6 podwójnych kabinach. Wszystkie te ostatnie są klimatyzowane (od 8:00 do 22:00) i posiadają łazienkę wyposażoną w podświetlane lustro, szafkę łazienkową, prysznic i prywatną toaletę.

Trasa rejsu

Gotowy do wejścia na pokład katamaranu i odkrywania cudów Morza Andamańskiego? Twoje codzienne postoje pozwolą Ci w pełni cieszyć się tymi idyllicznymi wyspami.

Map
Tajlandia

DZIEŃ 1: Yacht Haven – Koh Phanak (około 2 godziny)
Wejście na pokład zaplanowano na godzinę 16:30 w marinie Yacht Haven. Przy koktajlu powitalnym poznasz załogę i pozostałych pasażerów. Kapitan płynie do Koh Phanak, położonego w samym sercu zatoki Phang Nga. Znajdziesz tam skarby, na wyspie znajdują się tajemnicze jaskinie oferujące niepowtarzalny spektakl i ukryte tunele zachęcające do eksploracji. Jest to także prawdziwy rezerwat przyrody, będący schronieniem dla różnorodnej flory i fauny. Można tam obserwować egzotyczne ptaki.

DZIEŃ 2: Koh Phanak – Wyspy Koh Pak Bia, Koh Hong Krabi (około 2:30)
Płyniesz w kierunku wysp Koh Pak Bia, dwóch małych wysp ze wspaniałymi wapiennymi formacjami skalnymi i plażami z białym piaskiem. Można pływać w krystalicznie czystej wodzie z kolorowymi rybami. Następnie udasz się do Koh Hong i jego wspaniałej szmaragdowo-zielonej laguny. Wybierz się na spacer ścieżką dydaktyczną, która zabierze Cię w odkrywanie roślinności i fauny. Można także wejść na platformę widokową, z której roztacza się wspaniały widok na zatokę Phang Nga.

DZIEŃ 3: Koh Hong Krabi – Ao Nang Krabi, Railay (około 2 godziny)
Kapitan podnosi kotwicę, aby zabrać Cię do Ao Nang, gdzie znajduje się Railay Bay, wyjątkowe miejsce znane na całym świecie ze wspinaczki. Wybierz się na przejażdżkę kajakiem, wiosłowanie po zielonych klifach daje poczucie odłączenia. Będziesz mógł obserwować liczne ryby, kraby, ptaki i małpy. Można wtedy zanurzyć się w lokalnej kulturze i wypić koktajl na tarasie przy plaży.

DZIEŃ 4: Ao Nang Krabi, Railay – Koh Phi Phi Maya Bay (około 3h20)
Kierujesz się w stronę Koh Phi Phi, gdzie ukryta jest jedna z najpopularniejszych zatok w Tajlandii, Maya Bay. To właśnie na tej wyspie kręcono film „Plaża” z Leonardo DiCaprio. Okolica jest wspaniała, z piękną piaszczystą plażą, turkusową wodą i bujną roślinnością. Załóż płetwy, maski i fajki i wyrusz na eksplorację dna morskiego, gdzie czeka na Ciebie niezwykły świat.

DZIEŃ 5: Koh Phi Phi – Koh Lanta (około 5 godzin)
Wyruszasz na odkrywanie Koh Lanty, prawdziwej oazy spokoju. Odwiedź wioskę rybacką zamieszkaną przez morskich Cyganów „Chao leh”, lud pół-koczowniczy, który osiedlił się na wyspie od 500 lat. Będziesz cieszyć się spacerując główną ulicą z chińskimi aspiracjami do odkrycia architektury. Na wyspie znajdują się także piękne plaże, na których można odpocząć i cieszyć się słońcem.

DZIEŃ 6: Koh Lanta – Koh Rok, Koh Kradan, koh Muk (około 3h20)
Twój kapitan wyrusza w stronę Parku Narodowego Mu Koh Lanta. Składa się z licznych wysp i jest prawdziwym, dziewiczym tropikalnym rajem. Odkryjesz niektóre z nich: Koh Rok, Koh Kradan i Koh Muk. Podczas spaceru możesz spotkać się twarzą w twarz z jaszczurką monitorującą lub makakiem. Wyspy te są idealnymi miejscami do snorkelingu, gdzie można podziwiać błazenki, barakudy i przy odrobinie szczęścia żółwie. Wyspy można także zwiedzić kajakiem i zatrzymać się na jednej z plaż, aby odpocząć.

DZIEŃ 7: Koh Rok – Wyspy Phi Phi (około 6 godzin)
Witamy na Wyspach Phi Phi, klejnocie Tajlandii, tym archipelagu 6 wysp skąpanych w krystalicznie czystym morzu. Jego dno morskie należy do najpiękniejszych na świecie, można tu zobaczyć wyjątkową florę i faunę morską. Być może będziesz miał szczęście zobaczyć małe, nieszkodliwe rekiny czarnopłetwe. Wybierz się na pieszą wędrówkę i odkryj wspaniałe plaże, przejdź przez tropikalną dżunglę i dotrzyj do bardziej odizolowanych miejsc.

DZIEŃ 8: Koh Phi Phi – wyspa Racha (około 7 godzin)
Lądujesz na rajskiej wyspie Racha. Można podążać jednym ze szlaków turystycznych wokół wyspy. Zobaczysz plantacje kokosów i spokojnie pasące się bawoły. Możesz także zdecydować się na snorkeling, będziesz miał okazję zobaczyć majora sierżanta, rybę balonową i wiele innych.

DZIEŃ 9: Wyspa Racha – Koh Yao Yai (około 4:30)
Płyniesz w stronę wyspy Koh Yao Yai, perły Morza Andamańskiego. Odkryj jego bogatą kulturę i odwiedź wioskę rybacką złożoną z tradycyjnych drewnianych domów. Można także wybrać się na pieszą wędrówkę po dżungli i podziwiać niesamowite panoramiczne widoki.

DZIEŃ 10: Koh Yao Yai – Koh Naka (około 2 godziny)
Twoja załoga podnosi żagle i wypływa na Koh Naka, do którego można dotrzeć tylko łodzią. Wybierz się na pływanie kajakiem, aby odkryć ukryte zatoczki i spektakularne nadmorskie krajobrazy wokół wyspy i ochłodzić się, pływając w turkusowej wodzie. Plaże z białym piaskiem oferują spokojne miejsca na relaks i cieszenie się słońcem.

DZIEŃ 11: Koh Naka – Przystań jachtowa (około 1h20)
Czas pożegnać się z załogą. Schodzisz ze statku około 9:00.


Przystań jachtowa  Wyspy Koh Pak Bia  Koh Hong  Ao Nang  Zatoka Majów na Koh Phi Phi  Ko Lanta  Ko Rok  Ko Kradan  Ko Muk  Wyspy Phi Phi  Wyspa Racha  Ko Yao Yai  Ko Naka  Yacht Haven

NOWOŚĆ: LOT + POBYT W TAJLANDII
Odkryj nasze 100% usługi można dostosować, aby ułatwić organizację wakacji.

Usługa Serenity: Rezerwacja biletów lotniczych.
Usługa rozszerzenia: Rezerwacja pobytu na lądzie (zakwaterowanie i/lub wycieczki) przed lub po rejsie.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze swoim doradcą lub zapoznaj się z naszymi często zadawanymi pytaniami na dole strony.

Trasa żeglugi może ulec zmianie z przyczyn technicznych lub pogodowych.
Zdjęcia i wizualizacje prezentowanych produktów nie są wiążące.

Cennik

Nie ma dostępności w Twoich datach? Skontaktuj się z nami!

Products
śr. 06 lis
sob. 16 lis 2024
sob. 30 lis
wt. 10 gru 2024
wt. 10 gru
pt. 20 gru 2024
sob. 04 sty
wt. 14 sty 2025
wt. 14 sty
pt. 24 sty 2025
pt. 24 sty
pon. 03 lut 2025
pon. 03 lut
czw. 13 lut 2025
czw. 13 lut
niedz. 23 lut 2025
niedz. 23 lut
śr. 05 mar 2025
śr. 05 mar
sob. 15 mar 2025
sob. 15 mar
wt. 25 mar 2025
wt. 25 mar
pt. 04 kwi 2025
pt. 04 kwi
pon. 14 kwi 2025
pon. 14 kwi
czw. 24 kwi 2025
niedz. 02 lis
śr. 12 lis 2025
śr. 12 lis
sob. 22 lis 2025
sob. 22 lis
wt. 02 gru 2025
wt. 02 gru
pt. 12 gru 2025
pt. 12 gru
pon. 22 gru 2025
Standardowa kabina podwójna
Cena z podatkiem za osobę
Podwójna kabina do indywidualnego użytku
Cena z podatkiem za osobę
Prywatyzacja
Cena z podatkiem za osobę

Nie ma dostępności w Twoich datach? Skontaktuj się z nami!

W cenie

 • Zakwaterowanie w klimatyzowanych kabinach dwu- lub trzyosobowych (od 8:00 do 22:00) z łazienką
 • Pełne wyżywienie (śniadanie, lunch, kolacja)
 • 1 lokalny koktajl na osobę oferowany każdego wieczoru (na bazie rumu, prosecco... w zależności od miejsca docelowego lub soków owocowych, napojów bezalkoholowych)
 • Obsługa załogi: 3 osoby (kapitan, steward/kucharz)
 • 2 komplety pościeli, ręczników i ręczników plażowych na osobę na tydzień
 • Materiały eksploatacyjne do łodzi (woda, benzyna i olej napędowy)
 • Ubezpieczenie łodzi i pasażerów
 • Sprzęt do snorkelingu (płetwy, maska i fajka)
 • 2 wiosła
 • 1 kajak morski

Koszty dodatkowe

 • Lotów
 • Transfery powrotne pomiędzy lotniskiem a bazą (opcjonalnie)
 • Bar: napoje bezalkoholowe i alkoholowe
 • Specjalny suplement diety (wegański, bezglutenowy itp.): 170 €/os
 • Kasa pokładowa (obowiązkowa) w momencie rezerwacji: 395 €/os
 • Dodatek za kabinę Superior (przód lub tył): 250 €/kabinę w przypadku wspólnego rejsu i prywatyzacji
 • **WAŻNE: w przypadku wszystkich odlotów od 01.04.2025 dodatek za kabinę Superior wyniesie 270 EUR za kabinę
 • Kary za opóźnienie w przesłaniu dokumentów (paszport, umowa itp.) na mniej niż 10 dni przed wyjazdem: 150 €/kabina (płatne na miejscu).

Najczęściej zadawane pytania

 • Jakie dokumenty są potrzebne na wyjazd do Tajlandii?

  Obywatele francuscy muszą posiadać ważny paszport ważny dłużej niż 6 miesięcy od daty powrotu. Wiza nie jest wymagana w przypadku pobytu krótszego niż 30 dni, o ile paszport jest ważny 6 miesięcy od daty powrotu.

  Informacje te przekazywane są z zastrzeżeniem modyfikacji przez władze odwiedzanego kraju. Nierzadko ewoluują przepisy dotyczące przekraczania granic. Dlatego zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z sekcją „Porady dotyczące podróży” na stronie internetowej France Diplomatie: https://www.diplomatie.gouv.fr/fr/conseils-aux-voyageurs/
 • Czy mogę zarezerwować loty lub pobyt oprócz rejsu?

  TAK!
  Nasze biuro podróży oferuje wszystkim klientom, którzy wybierają się na rejs, możliwość rezerwacji lotów lub zakwaterowania. Nasze oferty szyte na miarę dostosowują się do Twoich potrzeb i budżetu.

  Stworzyliśmy dwie w 100% konfigurowalne oferty:
  - Usługa Serenity: rezerwacja biletów lotniczych.
  - Usługa rozszerzona: rezerwacja zakwaterowania (hotelu, pensjonatu, willi itp.) i/lub dodatkowych zajęć (wycieczki, wycieczki z przewodnikiem, wypożyczenie samochodu itp.), aby skorzystać z bogactwa oferty dziedzictwo.

  Nasi doradcy, specjaliści w dziedzinie destynacji, prześlą Ci najlepsze propozycje na wakacje.