Rejs w Gwadelupa

Twój Rejs w Gwadelupa

Gwadelupa oferuje żeglarzom niezapomniany rejs po Antylach, podzielonych na cztery wyspy: Małą Wyspę, Marie Galante, Les Saintes, Désirade. Znajdują się tam cztery główne porty, gdzie można wynająć jacht lub katamaran: dwa w Grande-Terre (Marina St François i Marina Bas du fort) oraz dwa w Basee-Terre (Boullante and Marina de la Rivière Sense).

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali w Gwadelupa
4.2/5 - 90 opinie
Kamil
Grudzień 2019
Jacht w bardzo dobrym stanie, obsługa bardzo miła i kompetentna, marina malownicza, sporo atrakcji wokół. Karaiby przepiękne, ze świetnymi warunkami wietrznymi, temperatury powietrza w sam raz, woda ciepła jak zupa, mnóstwo raf, ryb, żółwi morskich. Krajobrazy na wyspach niezwykle malownicze, każda inna na swój sposób. Tubylcy mili i raczej uczciwi. Bardzo udany rejs, gorąco polecam każdemu żeglarzowi.
Tadeusz
Styczeń 2018
Firma charterowa okazała się bardzo elastyczna i pomocna. Orzymalismy wszelką pomoc i instruktarz w dniu odbioru katamaranu a w dniu oddania łodzi mimo drobnych brakow ( szlanki, sztucce, wiadro itp) wyplacono kaucję w calosci , co nie zawsze jest regułą na Karaibach)
Tomasz
Styczeń 2018
Alberto R
Marzec 2016
Skontaktuj się z naszym działem klienta w celu organizacji twojego rejsu w Gwadelupa

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.