Rejs w Gwadelupa

 

Rejsy w Gwadelupa

Gwadelupa oferuje żeglarzom niezapomniany rejs po Antylach, podzielonych na cztery wyspy: Małą Wyspę, Marie Galante, Les Saintes, Désirade. Znajdują się tam cztery główne porty, gdzie można wynająć jacht lub katamaran: dwa w Grande-Terre (Marina St François i Marina Bas du fort) oraz dwa w Basee-Terre (Boullante and Marina de la Rivière Sense).

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Gwadelupa
4.3/5 - 136 opinie
Kamil
Grudnia 2019
Jacht w bardzo dobrym stanie, obsługa bardzo miła i kompetentna, marina malownicza, sporo atrakcji wokół. Karaiby przepiękne, ze świetnymi warunkami wietrznymi, temperatury powietrza w sam raz, woda ciepła jak zupa, mnóstwo raf, ryb, żółwi morskich. Krajobrazy na wyspach niezwykle malownicze, każda inna na swój sposób. Tubylcy mili i raczej uczciwi. Bardzo udany rejs, gorąco polecam każdemu żeglarzowi.
Arkadiusz
Listopada 2019
Nie mam żadnych uwag co do organizacji rejsu i czarteru. Wszystko było profesjonalnie zorganizowane.
Tadeusz
Stycznia 2018
Firma charterowa okazała się bardzo elastyczna i pomocna. Orzymalismy wszelką pomoc i instruktarz w dniu odbioru katamaranu a w dniu oddania łodzi mimo drobnych brakow ( szlanki, sztucce, wiadro itp) wyplacono kaucję w calosci , co nie zawsze jest regułą na Karaibach)
Tomasz
Stycznia 2018
Sugestie trasy w Gwadelupa
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs w Gwadelupa

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.