Rejs w egzotycznych miejscach

Twój Rejs w egzotycznych miejscach

Z Globe Sailor mają Państwo okazję spędzić niezapomniane wakacje w egzotycznej destynacji. W kategorii Wyjątkowe Miejsca znajdą Państwo ciekawe lokalizacje, w obrębie których umożliwiamy czarter jachtów. Obecnie proponujemy Państwu niezwykły rejs wzdłuż najdłuższej rzeki świata, Amazonki. W brazylijskim porcie Manus do dyspozycji klientów oddajemy łódź typu gulet, która może pomieścić na pokładzie do 24 osób. Uczestnicy rejsu mają do dyspozycji dwanaście 2-osobowych, wygodnych kabin. Na specjalne życzenie czarter jachtów motorowych obejmuje również usługę skippera. Powyższa opcja jest obowiązkowa w przypadku wycieczek nieposiadających uprawnień do kierowania tego typu łodzią. Gulet idealnie nadaje się do przemierzania dorzecza Amazonki. W trakcie tygodniowego rejsu pasażerowie mają możliwość podziwiania dziewiczej przyrody, nadal obecnej na tych terenach. Wynajem czarterów w tej lokalizacji jest możliwy po uprzednim wysłaniu formularza. Nasi konsultanci zaproponują Państwu najbardziej dogodne ceny w wybranym terminie.

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Zobacz więcej w egzotycznych miejscach
Amazonia / Juneau / Wodospady Wiktorii
Skontaktuj się z naszym działem klienta w celu organizacji twojego rejsu w egzotycznych miejscach

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.