Tygodniowy szlak żeglarski po Sardynii i po Korsyce

Odkryj 2 wyjątkowe miejsca za jednym zamachem! Wyrusz w przygodę, zaczynając od mariny w Portisco, z dalszymi przystankami na północnej Sardynii i południowej Korsyce! Zacznij żeglować z Portisco i miej gwarancję wspaniałych wakacji pod żaglami!

7-DNIOWY SZLAK ŻEGLARSKI PO SARDYNII I KORSYCE

Dzień 1: Marina Portisco
Krok01

Dzień 1: Marina Portisco

Podróż z lotniska Olbia Costa Smeralda do Portisco zajmuje tylko 25 minut (19 km). Jesteś na początku swojej podróży w Portisco. Sprawdź swój jacht, schowaj zapasy i ciesz się pierwszym wieczorem na łodzi, lub spacerując po urokliwym starym mieście czy też podziwiając zachód słońca przy kolacji na pokładzie łodzi.

Dzień 2: La Maddalena
Krok02

Dzień 2: La Maddalena

Drugiego dnia trasy żeglarskiej z Portisco obierz kurs na piękny Archipelag Maddalena! Z 62 wyspami i 7 głównymi wyspami, jest mnóstwo miejsc do zobaczenia! Skorzystaj z okazji, aby również przetestować swoje żeglarskie know-how w Cieśninie Bonifacio!

Dzień 3: Bonifacio
Krok03

Dzień 3: Bonifacio

Już trzeciego dnia trasy w Portisco opuszczasz Sardynię i obierasz kurs na Korsykę, do mariny Bonifacio. Ciesz się wyjątkową kulturą Korsyki oraz surową i imponującą panoramą francuskiej wyspy. Jednocześnie masz okazję zwiedzić rezerwat przyrody Bonifacio.

Dzień 4: Porto Vecchio
Krok04

Dzień 4: Porto Vecchio

Czwartego dnia żeglugi z Portisco przypłyniesz do wyjątkowego miejsca na Korsycę, Porto Vecchio. Ciesz się wyjątkowymi miejscami do kotwiczenia, doskonale zlokalizowanymi pomiędzy masywnymi górami i pięknymi lagunami. Zapamiętaj dobrze szczególnie piękny i surowy aspekt Korsyki, ponieważ jutro będziesz dalej odkrywać Sardynię.

Dzień 5: Santa Teresa di Gallura
Krok05

Dzień 5: Santa Teresa di Gallura

Podnieś żagle, bo wracasz na Sardynię, do Santa Teresa di Gallura. Ciesz się włoską atmosferą w licznych restauracjach która podają dania rybne w tej romantycznej rybackiej wiosce.

Dzień 6: Cannigione
Krok06

Dzień 6: Cannigione

Ciesz się ostatnim dniem żeglugi przed powrotem do Portisco. Skorzystaj z pobytu w Cannignone by zobaczyć jezioro Padula Saloni.

Dzień 7: Portysko
Krok07

Dzień 7: Portysko

Po tej sardyńsko-korsykańskiej przygodzie musisz teraz rozpocząć podróż do domu i wrócić do mariny w Portisco.

Czarter jachtów w Portisco w najlepszej cenie!

Czarter jachtów w Portisco

Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.