Szlak żeglarski z Trogiru

Podczas rejsu zwiedzisz popularne miejscowości, takie jak Split, Omiš i Brač. Punktem startowym jest Trogir. To cudowne miasto z nowoczesną mariną. Wycieczka trwa 5 dni, a przewidziany czas na transport pomiędzy miejscami docelowymi nie powinien przekroczyć dwóch godzin.

Szlaki żeglarskie

Dzień 1: Trogir - Šolta (11 mil morskich)
Krok01

Dzień 1: Trogir - Šolta (11 mil morskich)

Nadeszła pora, by rozpocząć Twoją żeglarską podróż i opuścić Trogir! Twoim pierwszym celem jest Šolta. Po dwóch godzinach przyjemnej żeglugi dotrzesz na miejsce, znane z licznych uroczych portów i przystani. My wybraliśmy dla Ciebie coś specjalnego! Przycumuj lub zakotwicz w porcie Nacujam i ciesz się pięknem natury i spokojem Šolty!

Dzień 2: Šolta  - Brač (Milna) (8 mil morskich)
Krok02

Dzień 2: Šolta - Brač (Milna) (8 mil morskich)

Drugiego dnia Twojej żeglarskiej podróży wyrusz na południowy wschód w stronę Milna. Jest to zatoka na wyspie Brač, chroniąca ją przed wiatrem i falami. Znajdująca się tam przystań słynie z udzielania schronu statkom cesarza Dioklecjana, gdy jego pałac w Splicie był w trakcie budowy. Dzisiaj port ten jest wyposażony w najnowsze udogodnienia i liczne koje zapewniające bezpieczny i przyjemny pobyt.

Dzień 3: Brač - Omiš (19 mil morskich)
Krok03

Dzień 3: Brač - Omiš (19 mil morskich)

Kolejnym przystankiem w naszej podróży jest Omiš . Miejsce to jest znane z malowniczej okolicy i pięknych gór wznoszących się nad wybrzeżem. Miasto stanowi centrum wielu atrakcji turystycznych, wliczając zjazd na linie, nurkowanie i golf. To wspaniałe miejsce na wyprawę łodzią czarterową.

Dzień 4: Omiš - Split (14 mil morskich)
Krok04

Dzień 4: Omiš - Split (14 mil morskich)

Czwartego dnia ruszysz w stronę kolejnego punktu wycieczki. Wystarczy skierować się w górę wybrzeża, a Twoim oczom ukaże się niesamowite miasto Split. Znajdująca się w nim ACI Marina jest otwarta przez cały rok, a falochrony tej miejscowości stanowią doskonałą ochronę przed wzburzonym morzem i południowym wiatrem. Lotnisko w Splicie ma świetne połączenie z przystanią i łatwy dostęp do autostrady. Miasto tętni życiem oraz bogatą tradycją i kulturą.

Dzień 5: Split - Trogir (17 mil morskich)
Krok05

Dzień 5: Split - Trogir (17 mil morskich)

Twój pięciodniowy rejs zbliża się do końca, zachowaj więc wszystkie wspomnienia , jakie doświadczyłeś w ostatnich paru dniach. Mamy nadzieję, że wrócisz w przyszłym roku i że spróbujesz innej trasy, by dobrze poznać całe piękno Chorwacji! Ta trasa zabierze Cię na niezapomnianą wyprawę po najlepszych miejscach sąsiadujących ze Splitem, takich jak Hvar-Brač-Trogir I Vis. Jest to siedmiodniowa wycieczka po najpiękniejszych wyspach Dalmacji, która z pewnością zapewni rozrywkę całej rodzinie.

Czarter jachtów w Trogirze w najlepszej cenie!

Czarter jachtów w Trogirze

Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.