Rejs w Neapolu

Rejsy w Neapolu

Prowincja Neapolu jest zlokalizowana w Kampanii w południowych Włoszech. Podczas rejsu po Neapolu masz szansę odkryć cuda pozostałości po starożytnym mieście lub podziwiać zabytkowego Wezuwiusza, jak również Park Narodowy Wezuwiusza. Zanim wyruszysz w rejs do Procidy czy Capri, zacumuj swoją łódź w porcie w Neapolu i zasmakuj włoskiej kuchni, w szczególności pizzy, która pochodzi właśnie z tego regionu. Neapol jest świetnym miejscem wypadowym dla rejsów wzdłuż zachodniego wybrzeża Włoch, aby odwiedzić takie skarby jak Portici, gdzie znajduje się królewski pałac.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Neapolu
4.2/5 - 81 opinie
Marek
Kwiecień 2018
Jacht w dobrym stanie, wiele ciekawych rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo i funkcjonalność. Dobry serwis oferujący gratis transfer do marketu po zakupy spożywcze na rejs. Start w "marinie" Castellmare di Stabia - brak normalnego węzła sanitarnego, sąsiedztwo nieciekawe. Na przełomie kwietnia i maja dużo miejsca w marinach, ceny też bardziej przystępne. Rejs: Procida, Ischia, Amalfi, krótki postój na bojce w Positano, Capri, Neapol..
Wiktor
Wrzesień 2021
Katamaran prawie nowy, świetnie przygotowany. Żadnych problemów podczas rejsu. Pomocny i miły personel. Polecam!
Sam
Sierpień 2020
Nicholas
Lipiec 2016
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs w Neapolu

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.