95 łodzi Neapol

Typy jachtów dostępnych na czarter w Neapolu

Odkryj nasze destynacje

Czarter jachtów w Neapolu


Neapol położony jest w południowo-wschodnich Włoszech nad Morzem Śródziemnym i u wybrzeży Zatoki Neapolitańskiej.
Neapol to miasto prawdziwych kontrastów. Tętniące życiem ulice miasta zderzają się z klasyczną elegancją jego architektury. Pomimo swojej reputacji, Neapol wciąż należy do najpiękniejszych miast Włoch, a Zatoka Neapolitańska i Wezuwiusz przyciągają wielu turystów! Jest to też doskonałe miejsce by zrobić sobie przerwę, przycumować i poznać wspaniałą i prawdziwie włoską kulturę.
Śródziemnomorski klimat sprawia, że Neapol cieszy doskonałymi warunkami atmosferycznymi przez cały rok! Wybrzeże tego osłoniętego przez wyspy Ischia oraz Capri miasta przyciąga swoimi idyllicznymi plażami i krystalicznie czystą wodą. Lot z Polski do Neapolu zajmie Ci niewiele ponad godzinę, a z lotniska można już łatwo dotrzeć do przystani taksówką lub autobusem w ciągu zaledwie pół godziny.

Marina Darsena Acton została zbudowana całkiem niedawno. Jest ona bardzo dobrze wyposażone i znajduje się w samym sercu portu handlowego Neapol u, i w odległości 3 km od centrum miasta. Przed wpłynięciem czy też wypłynięciem z portu należy skontaktować się za pomocą kanału 11 lub 14 z obsługą mariny i dać znać o swoich zamiarach.
Marina oferuje też wszystkie niezbędne usługi. Pracownicy pomogą Ci także zaplanować rejs na pobliskie wyspy! W porcie dostępne są wszelkie możliwe udogodnienia, a centrum handlowe znajduje się w odległości zaledwie 200 metrów od hotelu. Postój w Neapolu jest wręcz obowiązkowy podczas rejsu ku Wybrzeżom Amalfi ! Jest to także idealne miejsce, które pozwoli Ci odkryć nie tylko Zatokę Neapolitańską, lecz także Capri i wyspy Pontines !
Należy jednak pamiętać, że w sierpniu w Zatoce Neapolitańskiej nie łatwo będzie znaleźć miejsce, w którym będzie można rzucić kotwicę lub przycumować. Podczas tego szczególnego czasu radzimy więc zostawić łódkę w nieco oddalonym porcie i skorzystać z wycieczki promem.