Rejs na Lefkadzie

Twój Rejs na Lefkadzie

Na zachodnim wybrzeżu Grecji znajduje się wyspa Lefkada, która słynie ze swoich zapierających dech w piersiach górach. Jej linia brzegowa to coś naprawdę wyjątkowego, a piękne plaże zapadną Ci w pamięć na długo. Lefkada jest unikalną grecką wyspą, która jest połączona z kontynentem.

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali na Lefkadzie
4.2/5 - 165 opinie
Agnieszka
Wrzesień 2018
Grecja jest bajeczna i chyba nie wymaga pochwał. Firma czarterowa znakomita i bardzo przyjacielska. Dawno nie miałam do czynienia z tak sympatycznymi ludźmi, a trzeba pamiętać że Grecy są bardzo mili. Łódź i obsługa bez zastrzeżeń, ba szybką obsługa. 10 rano a jacht gotowy do opuszczenia portu.
Wojciech
Kwiecień 2018
Świetny aramator, bardzo dobry kontak, zostało naprawione wszystko to o co prosiliśmy. Armator dodatkowo polecił nam kilka miejscówek które okazały się genialne. Jacht jest bardzo dobrze utrzymany technicznie, nie było z nim żadnych problemów, żagle nowe z 2016 roku. Wnętrze "hotelowe" już trochę posiadające znaki czasu, ale ogólnie schludne i dobrze utrzymane. Polecam aramatora i agenta Adama który załatwił nam tą rezerwację. Wojtek
Eyal
Październik 2018
Isaac
Sierpień 2018
Zobacz więcej na Lefkadzie
Perigiali
Chesz rozpocząć rejs w Lefkada?

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.