Rejs na Lefkadzie

Rejsy na Lefkadzie

Na zachodnim wybrzeżu Grecji znajduje się wyspa Lefkada, która słynie ze swoich zapierających dech w piersiach górach. Jej linia brzegowa to coś naprawdę wyjątkowego, a piękne plaże zapadną Ci w pamięć na długo. Lefkada jest unikalną grecką wyspą, która jest połączona z kontynentem.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali na Lefkadzie
4.2/5 - 233 opinie
Adam
Październik 2020
Trasa wspaniała, jacht dzielny i dobrze wyposażony, kontakt z czarterodawcą wzorowy.
Grzegorz
Wrzesień 2020
Łódka pomimo kilku niedoskonałości dobrze się spisała. NIedoskonałości polegały na: 1. Niesprawna jedna z trzech toalet 2. NIedostatecznie działająca pompa zęzowa 3. NIesprawny jeden palnik kuchenki gazowej. Poza tym łódką pływało się bardzo dobrze. Pod koniec rejsu złapało nas obrzeże cyklonu, który przechodził nad Kefalonią. Po kilku godzinnej obronie jachtu wszystko skończyło się pozytywnie i jacht bez żadnych uszkodzeń wrócił do mariny macierzystej.
Grzegorz
Wrzesień 2020
Wynająłem dwa jachty z firmy MGYACHTS. Dwie Bavarie 50CR Jedna była przynależna bezpośrednio do MGYACHTS, druga była łodzią podnajętą przez MGYACHTS. Łódka z MGYACHTS, miała drobny defekt pompy zęzowej ale na tyle nie duży, że nie przeszkadzał on w rejsie. Zbyt wolne odprowadzania wody doprowadziło do zamoczenia rzeczy w jednej kajucie. Nie sprawna była, również na tej łodzi, jedna toaleta. Nie był to problem, ponieważ dwie pozostałe działały prawidłowo. Druga łódka, ta od zewnętrznego właściciela, była w stanie idealnym. Pomimo wieku 2008 na łódce funkcjonowało wszystko prawidłowo. Kontakt zarówno z MGYACHTS jak i właścicielem podnajętej łódki był doskonały. Przeżyliśmy cyklon będąc w Nydri i łódki wyszły z tego bez szwanku, pomimo, że na jedną z łodzi (tą od armatora zewnętrznego) oparła się podczas cyklonu sąsiednia łódka. Stały kontakt telefoniczny i miła obsługa przy odbieraniu jachtów i oddawaniu, sprawiła, że nasz rejs był przyjemny i bezpieczny.
Albert
Październik 2019
Pływam trochę czarterując w różnych miejscach na świecie i z czystym sumieniem polecam Ionion Sails. Sam zamierzam jeszcze u nich czarterować w innych miejscach.
Zobacz więcej na Lefkadzie
Nikiana
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.