Rejs na Lefkadzie

Rejsy na Lefkadzie

Na zachodnim wybrzeżu Grecji znajduje się wyspa Lefkada, która słynie ze swoich zapierających dech w piersiach górach. Jej linia brzegowa to coś naprawdę wyjątkowego, a piękne plaże zapadną Ci w pamięć na długo. Lefkada jest unikalną grecką wyspą, która jest połączona z kontynentem.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali na Lefkadzie
4.3/5 - 278 opinie
Marcin
Sierpień 2021
Wspaniała obsługa firmy czarterowej. Wybrana jednostka miała awarię monitora, zamieniono jednostkę na większą bez dopłaty. Obsługa była pomocna w znalezieniu noclegu dla załogi w przeddzień czarteru mimo pełni sezonu na Lewkadzie Polecam
Paweł
Sierpień 2021
Łódka spełniła nasze oczekiwania pod każdym względem. przede wszystkim jej opis pokrywał się z rzeczywistością. pływaliśmy na otwartym morzu przy wiejącej piątce i znacznej fali a załoga (mowa o żeńskiej części) czuła się bezpiecznie.
Adam
Październik 2020
Trasa wspaniała, jacht dzielny i dobrze wyposażony, kontakt z czarterodawcą wzorowy.
Grzegorz
Wrzesień 2020
Łódka pomimo kilku niedoskonałości dobrze się spisała. NIedoskonałości polegały na: 1. Niesprawna jedna z trzech toalet 2. NIedostatecznie działająca pompa zęzowa 3. NIesprawny jeden palnik kuchenki gazowej. Poza tym łódką pływało się bardzo dobrze. Pod koniec rejsu złapało nas obrzeże cyklonu, który przechodził nad Kefalonią. Po kilku godzinnej obronie jachtu wszystko skończyło się pozytywnie i jacht bez żadnych uszkodzeń wrócił do mariny macierzystej.
Zobacz więcej na Lefkadzie
Nikiana
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.