Świetna podróż
Przetłumaczone automatycznie.
Mieliśmy naprawdę wspaniałe wakacje, delikatnie żeglując po zatokach i cieśninach Lefkady i Itaki. Nasz skipper Xeno był przyjazny i bardzo kompetentny, a także pomógł nam znaleźć świetne miejsca na kolację każdego wieczoru.
Większość czasu spędziliśmy na łodzi, a z perspektywy czasu chciałbym odwiedzić kilka wiosek i miasteczek, aby doświadczyć więcej greckiej kultury.
Łódź była w dość dobrym stanie, ale trochę zmęczona i nosiła ślady użytkowania, ponieważ nasza podróż miała miejsce pod koniec sezonu.
Jedną rzeczą, którą byśmy docenili, byłby 'pakiet powitalny' na łodzi. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że nie będzie mydła w płynie, papieru toaletowego ani ściereczek do mycia, więc pierwszy dzień był dla nas lekcją!