Rejs w Gouvia Marina

Rejsy w Gouvia Marina

Granicząca z Morzem Jońskim Gouvia jest doskonałą bazą wypadową do rejsu po Grecji. Gouvia, położona na wyspie Korfu, jest bardzo znaną miejscowością turystyczną, która latem przyciąga dużą liczbę żeglarzy. Podczas rejsu po Grecji opuść żagle w Gouvii i nie przegap pozostałości arsenału, w którym dawno temu Wenecjanie naprawiali swoje statki. Podsumowując Gouvia jest cudowną mieszanką Grecji i Włoch, co czyni ją urokliwym i autentycznym miejscem.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Gouvia Marina
4.3/5 - 225 opinie
Robert
Kwiecień 2022
Katamaran sprawny, obsługa miła i kompetentna. Polecam
Robert
Kwiecień 2022
W większości OK, był problem z wtyczką kabla ładowania prądu. Kupiliśmy nowa w sklepie, zamontowaliśmy i na podstawie paragonu zwrócono koszt. Polecam.
Robert
Lipiec 2021
Przejęcie jachtu ok, ale okazało sie że niesprawny jest ster strumieniowy (jacht rezerwowany był ze sterem strumieniowym).. Nie było możliwości usunięcia awarii steru, popłyneliśmy więc z niesprawnym. Przejęcie jachtu po rejsie bardzo sprawne i przyjazne. Firma w zamian za niesprawny ster zwróciła jako rekompensatę koszt tankowania paliwa po rejsie ok. 100 euro. Uważam, że zachowali sie w porządku.
Dariusz
Lipiec 2021
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wybieramy następne miejsca na rejs. Ahoj przygodo.
Sugestie trasy w Gouvia Marina
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.