Rejs w Gouvia Marina

Oni już pływali w Gouvia Marina
4.3/5 - 217 opinie
Robert
Lipiec 2021
Przejęcie jachtu ok, ale okazało sie że niesprawny jest ster strumieniowy (jacht rezerwowany był ze sterem strumieniowym).. Nie było możliwości usunięcia awarii steru, popłyneliśmy więc z niesprawnym. Przejęcie jachtu po rejsie bardzo sprawne i przyjazne. Firma w zamian za niesprawny ster zwróciła jako rekompensatę koszt tankowania paliwa po rejsie ok. 100 euro. Uważam, że zachowali sie w porządku.
Dariusz
Lipiec 2021
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wybieramy następne miejsca na rejs. Ahoj przygodo.
Przemyslaw
Wrzesień 2020
Jestem bardzo zadowolony z mojego wyjazdu do Grecji i rejsu. Wizz Air przesunął mój lot i wyladowałem na Korfu zamiast w sobotę w południe, w niedzielę poźnym wieczorem. W Tsirigotis Yacht poszli mi na rękę i mogłem zaokrętować się w niedzielę o 22.00 Jacht był przygotowany dobrze. Przejąłęm go bez uwag. Pomimo swojego wieku wszystko na nim działało. Wyposażenie zgodne z założeniami. Również odlot miałem przesunięty o dzień, ale tu tez nie było problemu z noclegiem. Marina dobrze wyposażona, sanitariaty zawsze bardzo czyste. Sklepy i restauracje na miejscu. Polecam wszystkim
Mariusz
Sierpień 2020
Pływałem drugi raz na tym jachcie. Jacht nie nowy, ale zadbany i wyposażony, sprawny. Cena adekwatna do rocznika. Obsługa bardzo przyjazna i życzliwa.
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.