7-dniowy szlak żeglarski z Mahé na Seszelach

Odkryj te rajskie wyspy, ich piękne plaże i ukryte zatoczki, a wszystko to z wygodnego pokładu wyczarterowanego jachtu lub katamaranu. Pozwól nam poprowadzić cię przez 7-dniową trasę żeglarską, zaczynając od popularnej bazy Mahé i zatrzymując się na wielu innych spektakularnych wyspach!

Szlaki żeglarskie

Dzień 1 - St Anne (3 mile)
Krok01

Dzień 1 - St Anne (3 mile)

Wyruszamy z pięknej bazy na wyspie Mahé, prawdziwego tropikalnego raju słynącego z czystych, białych piaszczystych plaż i wyjątkowych granitowych skał. Naszym pierwszym portem jest spektakularna wyspa St. Anne, na której znajduje się Narodowy Park Morski - raj dla miłośników snorkelingu i pływania!

Dzień 2 - Digue (24 mile)
Krok02

Dzień 2 - Digue (24 mile)

Następnym przystankiem jest wyspa Digue, którą najlepiej zwiedzać na rowerze, aby zobaczyć całą wspaniałą roślinność i tropikalny krajobraz. Odwiedź piękną plażę Source d'Argent, aby odpocząć i poopalać się. Możesz zacumować na noc w głównym porcie na Digue.

Dzień 3 -Félicité (5 mil)
Krok03

Dzień 3 -Félicité (5 mil)

Trzeciego dnia naszej wyprawy żeglarskiej udajemy się na małą wyspę Félicité. Naturalne strumienie słodkiej wody sprawiają, że jest ona bogata w bujną roślinność i tropikalne kwiaty - warto spędzić czas na spacerach po tej pięknej wyspie i cieszyć się jej wspaniałą atmosferą.

Dzień 4 - Grand Soeur (2 mile)
Krok04

Dzień 4 - Grand Soeur (2 mile)

Dziś wypłyń na wyspę Grand Soeur, idealne miejsce na wędkowanie i przyrządzenie pysznego grilla! Na wschodnim wybrzeżu znajduje się wiele dzikich i spektakularnych plaż, które koniecznie musisz odwiedzić! Możesz zacumować na noc w przepięknej zatoce Anse Coco na wyspie.

Dzień 5 - Praslin (7 mil)
Krok05

Dzień 5 - Praslin (7 mil)

Dzień 5. zabierze nas na uwielbianą przez wszystkich wyspę Praslin, prawdziwy tropikalny raj! Tutaj możesz podziwiać piękną dolinę Mai, która przebiega przez wyspę, i zrelaksować się na jednej z wyjątkowych plaż, w tym na zapierającej dech w piersiach Anse Lazio. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się pod rzadko spotykanymi palmami Coco de Mer i rozkoszuj się pięknym krajobrazem. Cote D'Or to doskonałe miejsce do zacumowania, aby przygotować się do jutrzejszej podróży.

Dzień 6 - Wyspa Cousin (7 mil)
Krok06

Dzień 6 - Wyspa Cousin (7 mil)

Kontynuujemy odkrywanie wyjątkowej bioróżnorodności tropikalnej na Wyspie Cousin, gdzie znajduje się wspaniały rezerwat ptaków! Można tu odkryć niektóre z rodzimych gatunków gniazdujących, a także żółwie!

Dzień 7 - Mahé (23 mile)
Krok07

Dzień 7 - Mahé (23 mile)

Niestety Twój rejs po Seszelach dobiegł końca i nadszedł czas powrotu do bazy na Mahé oraz zakończenia wymeldowania! Ciesz się swoim ostatnim dniem w raju...

Czarter jachtów w Mahe w najlepszej cenie!

Czarter jachtów w Mahe

Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.