Rejs w Phuket island

Rejsy w Phuket island

Phuket jest najbardziej znana wyspą na Tajlandii, inaczej zwaną Krajem Uśmiechów. Port w Phuket jest idealnym miejscem na odpoczynek lub wypad gdzieś dalej. Oferuje wiele tras nawigacyjnych pomiędzy wyspami, bezpieczne przystanie, jak również gościnność mieszkańców. Krajobrazy, na które się natkniesz podczas rejsu po Morzu Andamańskim naprawdę Cię oczarują, ponieważ wiele wysp jest niezamieszkałych. Plaże są nieskazitelnie czyste, a roślinność zachwyca swoją dziką tropikalnością.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Phuket island
4.5/5 - 158 opinie
Wiktoria
Marca 2023
Bardzo luksusowy rejs ze wspaniałą załogą, która spełni każdą potrzebę a nawet ją wyprzedzi. Nowoczesny jacht, do dyspozycji gości dodatkowe wyposażenie jak SUPy, kajaki, płetwy, strefy relaksu. Przepyszne jedzenie na pokładzie (najlepsze jakie jadlam w Tajlandii), pełne owoców morza i świeżych produktów, dodatkowo dopasowane pod względem alergii pokarmowych i wykluczeń gości. Przepiękna sceneria wysp. Z minusów mało żeglowania (trafiliśmy na pogodę bez wiatru), bardzo długie dystanse między poszczególnymi wyspami oraz brak klimatyzacji.
Jacek
Marca 2023
Gorąco polecam, super obsługa!
Wiktor
Marca 2020
Vessel Lagoon 40. Everything went properly. Nice service in Phuket marina. Nothing to criticize. Reccommend it.
Piotr
Lutego 2020
Przyjęcie rewelacja, przyjazna atmosfera. Najlepsza firma do wypożyczenia jachtu . Polecam
Sugestie trasy w Phuket island
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.