Rejs na Kos

Rejsy na Kos

Kos jest trzecią co do wielkości wyspą archipelagu Dodekanez, położoną pomiędzy wyspami Nisyros i Kalimnos. Wyspa ta jest znana z bardzo dobrze rozwiniętej żeglarskiej infrastruktury oraz piaszczystych plaż, idealnych do relaksowania się i łapania promieni słonecznych. Podczas rejsu po Kos można zatrzymać się na lądzie i skorzystać z bogatej oferty klubów i barów. Zacumuj swoją łódź na przystani i poczuj uroczystą atmosferę wyspy. Podczas pobytu w Kos, delektuj się najlepszymi plażami w tym regionie i wieloma małymi zatoczkami, gdzie możesz się zatrzymać i w spokoju podziwiać dary natury.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali na Kos
4.3/5 - 124 opinie
Paweł
Maj 2022
Super obsługa w bazie!
Jadwiga
Sierpień 2020
Mimo pandemii udało się zrealizować nasze plany na czarter katamaranu w Grecji - Kos (09.2020) Firma czarterująca - super przyjazna , pomocna. Bardzo sprawna obsługa w marinie oraz wcześniej drogą e-meilową - bo wiadomo różne pytania w związku z pandemia. Akwen - okolice wyspy Kos. Marina w Kos oraz inne na dobrym poziomie. Jacht- sprawny, czysty, nie mieliśmy żadnych problemów z obsługą ( a był to nasz pierwszy rejs na katamaranie).
Krzysztof
Czerwiec 2022
Susan
Lipiec 2022
Zobacz więcej na Kos
Kos Marina
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs na Kos

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.