Szlak żeglarski wokół wysp Seszeli

Pokażemy ci możliwe trasy żeglarskie podczas czarteru na Seszelach. Poznaj jeden z najpiękniejszych regionów przyrodniczych na świecie, z pokładu swojego katamaranu!

Szlaki żeglarskie

Dzień 1 - Praslin
Krok01

Dzień 1 - Praslin

Pierwszego dnia podróży wyrusz do zatoki St. Anne, położonej w południowo-wschodniej części wyspy Praslin. Odkryj piękną dolinę May i podążaj nią, płynąc między palmami i palmami kokosowymi, a następnie znajdź spektakularny punkt widokowy, aby podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Spędź wieczór w dobrze osłoniętej od wiatru zatoce St. Anne.

Dzień 2 - Wyspa Curieuse (6 mil)
Krok02

Dzień 2 - Wyspa Curieuse (6 mil)

Dziś wypłyń w kierunku Wyspy Curieuse i miń wysepkę San Pierre, znaną z wyjątkowych formacji zaokrąglonych skał. Odkryj wyjątkowe dno morskie i różnorodność życia morskiego, a następnie rozkoszuj się opalaniem i drinkami na pokładzie łodzi. Kontynuuj podróż i zarzuć kotwicę w San José na wyspie Curieuse, gdzie znajduje się Morski Park Narodowy, w którym można zobaczyć słynne żółwie olbrzymie! Zdecydowanie trzeba to zobaczyć!

Dzień 3 - Wyspa Cousin (9 mil)
Krok03

Dzień 3 - Wyspa Cousin (9 mil)

Trzeciego dnia wypłyń w kierunku Wyspy Cousin. Jest to wspaniały rezerwat przyrody, w którym żyje wiele rzadkich gatunków ptaków i żółwi olbrzymich. We wtorek, środę, czwartek i piątek można go zwiedzić - wybierz się na krótki spacer na czubek wyspy, gdzie znajdziesz się w krainie żółwi. Z tego punktu widokowego można podziwiać loty wielu tropikalnych ptaków. Następnym krokiem jest wypłynięcie do Lazio, gdzie można spędzić noc. Lazio jest najładniejszym portem na Praslin i jest miejscem, gdzie znajduje się jedna z najpiękniejszych plaż na Seszelach.

Dzień 4 - Digue (9 mil)
Krok04

Dzień 4 - Digue (9 mil)

Teraz nadszedł czas, aby udać się na Digue, zachwycającą, spokojną wyspę. Skorzystaj z możliwości wypożyczenia roweru - to jeden z najlepszych sposobów na poznanie tej dzikiej i wyjątkowej wyspy oraz wszystkiego, co ma do zaoferowania. Zauroczy Cię również ta wyspa i jej liczne, zapierające dech w piersiach plaże, skąpane w turkusowych wodach oceanu.

Dzień 5 - Grande Soeur (11 mil)
Krok05

Dzień 5 - Grande Soeur (11 mil)

Ostatniego dnia czarteru popłyń w kierunku wyspy Grande Soeur, zjedz lunch na wyspie Coco lub spróbuj snorkelingu i poznaj niesamowity podwodny krajobraz. Zazwyczaj na jachtach dostępne są maski i rurki. Rzuć kotwicę na zachodnim wybrzeżu wyspy, a następnie wróć do bazy wypadowej w St. Anne, by spędzić ostatnią noc na wspaniałych wyspach Seszeli.

Czarter jachtów w Praslin w najlepszej cenie!

Czarter jachtów w Praslin

Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.