Rejs w Oceanii

 

Rejsy w Oceanii

Oceania, która znajduje się w sercu Pacyfiku, jest idealnym miejscem na wybranie się w rejs. Australia jest największym obszarem Oceanii, w której skład wchodzi również Nowa Kaledonia, Nowa Zelandia, Polinezja i Fidżi. Zapierający dech w piersiach krajobraz, niezwykła fauna i flora oraz gościnność miejscowych, sprawi, że Twój rejs będzie świetnym doświadczeniem. Będziesz mieć szansę odkryć Noumea i ich różnorodnych mieszkańców, jak również pełne życia Sydney czy Wyspę Wielkanocną, gdzie zobaczysz sławny i tajemniczy posąg Moai.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Oceanii
4.5/5 - 136 opinie
Wiktor
Kwietnia 2023
Excellent vacation.. Service, contact with this renter - everything in order. Recommend it!
Ewa
Stycznia 2023
Najlepsze posiłki ever, tylko szkoda, że nie było wina w cenie do obiadu, ani kolacji. Skipper mało komunikatywny, ale doświadczony i pewny w obsłudze jachtu.
Andrzej
Stycznia 2022
Rejs po Polinezji Francuskiej odbyliśmy na przełomie Lutego i Marca katamaranem Logoon 620. To był cudowny 10-dniowy rejs ze wspaniałą załogą kapitanem Joe i jego żoną Heynau która raczyła nasze podniebienia cudownymi potrawami przyprawiającymi o zawroty głowy. Bardzo mili i sympatyczni ludzie. Jeżeli jeszcze raz będziemy chcieli popłynąć w ten rejs, na pewno chcielibyśmy aby popłynęli z nami. Mieliśmy super towarzystwo z Francji Holandii i z Kanady zwiedziliśmy bardzo dużo, dzięki sprawnej organizacji. Dziękujemy bardzo firmie GlobeSailor, którą na pewno będziemy polecać innym podróżnym. Basia i Andrzej.
Małgorzata
Lutego 2023
Zobacz więcej w Oceanii
Polinezja / Australia / Nowa Kaledonia / Fidżi / Nowa Zelandia /
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs w Oceanii

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.