Rejs w Normandy

Twój Rejs w Normandy

Pula jest głównym miastem półwyspu Istrii. Oferuje kombinacje naturalnego piękna i bogatej kulturalnej spuścizny, w skład której wchodzą bałkańskie tradycje robienia wina. Pula jest idealnym miejscem startowym dla każdego żeglarza, ponieważ oferuje wspaniale operującą przystań, pełno restauracji oraz interesujących krajobrazów. Następnie udaj się na pobliską wyspę Brioni i zacumuj tam, a dalej odkrywaj takie wyspy jak Unije, Losinj, Silba i Susak, które są prawdziwym bogactwem Chorwacji.

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali w Normandy
4.2/5 - 62 opinie
Andrzej
Kwiecień 2017
Grune Sec nieduża rodzinna firma czarterowa. Już na pierwszy rzut oka widać, że firma prowadzona jest przez doświadczonych żeglarzy pasjonatów. Czarterowany przeze mnie jacht Sun Odyssey 43 mimo, że nie jest jachtem nowym jest utrzymany w dobrym a nawet bardzo dobrym stanie technicznym. Wyposażenie nawigacyjne i techniczne bez zastrzeżeń. Tak samo wyposażenie ratunkowe. Kamizelki pneumatyczne dla wszystkich członków załogi. W standardzie spinakier i ponton. Życzliwi właściciele. W trakcie mojego czarteru nastąpiła awaria rozrusznika. Awaria byłą na tyle poważna, że nie można jej było usunąć natychmiast. i wymagała współdziałania z właścicielem firmy, który współpracował aktywnie i pomimo pewnej bariery językowej bezproblemowo. Polecam również akwen na którym operują jachty Grune Sec. Ze względu na bardzo wysokie skoki pływów i silne prądy akwen bardzo wymagający, ale również bardzo atrakcyjny zarówno żeglarsko jak i turystycznie. Z czystym sumieniem polecam czartery z firmy Grune Sec.
Allard
Sierpień 2014
Andreas
Czerwiec 2014
Frode
Listopad 2012
Zobacz więcej w Normandy
Dolna Normandia / Wyspy Normandzkie
Skontaktuj się z naszył działem klienta w celu organizacji twojego rejsu w Normandy

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.