Rejs w Normandy

 

Rejsy w Normandy

Pula jest głównym miastem półwyspu Istrii. Oferuje kombinacje naturalnego piękna i bogatej kulturalnej spuścizny, w skład której wchodzą bałkańskie tradycje robienia wina. Pula jest idealnym miejscem startowym dla każdego żeglarza, ponieważ oferuje wspaniale operującą przystań, pełno restauracji oraz interesujących krajobrazów. Następnie udaj się na pobliską wyspę Brioni i zacumuj tam, a dalej odkrywaj takie wyspy jak Unije, Losinj, Silba i Susak, które są prawdziwym bogactwem Chorwacji.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Normandy
4.3/5 - 74 opinie
Mariusz
Maja 2022
Nie ma znaczenia, na jakim akwenie, Nie ma znaczenia w jakim terminie. Alandy Bretania, Normandia, Dalmacja, Bałtyk we wszystkich możliwych opcjach. Pełne wsparcie. Gorąco polecam
Andrzej
Kwietnia 2017
Grune Sec nieduża rodzinna firma czarterowa. Już na pierwszy rzut oka widać, że firma prowadzona jest przez doświadczonych żeglarzy pasjonatów. Czarterowany przeze mnie jacht Sun Odyssey 43 mimo, że nie jest jachtem nowym jest utrzymany w dobrym a nawet bardzo dobrym stanie technicznym. Wyposażenie nawigacyjne i techniczne bez zastrzeżeń. Tak samo wyposażenie ratunkowe. Kamizelki pneumatyczne dla wszystkich członków załogi. W standardzie spinakier i ponton. Życzliwi właściciele. W trakcie mojego czarteru nastąpiła awaria rozrusznika. Awaria byłą na tyle poważna, że nie można jej było usunąć natychmiast. i wymagała współdziałania z właścicielem firmy, który współpracował aktywnie i pomimo pewnej bariery językowej bezproblemowo. Polecam również akwen na którym operują jachty Grune Sec. Ze względu na bardzo wysokie skoki pływów i silne prądy akwen bardzo wymagający, ale również bardzo atrakcyjny zarówno żeglarsko jak i turystycznie. Z czystym sumieniem polecam czartery z firmy Grune Sec.
Luc
Lipca 2022
Allard
Sierpnia 2014
Zobacz więcej w Normandy
Dolna Normandia / Wyspy Normandzkie
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs w Normandy

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.