11-dniowy rejs katamaranem Lagoon 620 po Malediwach

Hulhumale, Royal Island, Rasmaadhoo Island

 • Miesiąc miodowy

11-dniowy rejs katamaranem Lagoon 620 po Malediwach


Zapraszamy na pokład w Hulhumale - wypłyńcie w niezapomniany rejs po wyspach koralowych Baa i Raa. W ciągu magicznych jedynastu dni będziecie mieli okazję nasycić się lokalną kulturą i poznać mieszkańców uroczych wysepek archipelagu.
Żeby móc w pełni nacieszyć się malediwskim słońcem i spokojnym morzem, polecamy rezerwację rejsu w terminie pomiędzy styczniem i kwietniem.

Spodoba Wam się

 • Pływanie z płaszczką - diabłem morskim
 • Lokalne specjały - Hedhikaa
 • Urocze wioski Meedhoo
4.3 4.3 · 7 opinie

Jednostka

 • Lagoon 620
 • 6 łączna ilość kabin
 • Maks. liczba załogantów
 • Min. liczba załogantów

Witajcie na pokładzie Lagoon 620!
Ten katamaran to luksusowa jednostka łącząca w sobie jacht stworzony do żeglowania na długich trasach i luksusową rezydencję. Zaprojektowany przez prestiżowe studio architektoniczne Van Peteghem Lauriot Prévost w ścisłej współpracy z działem R&D stoczni Lagoon zapewni komfort przekraczający oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Oddajcie się słodkiemu lenistwu i podziwiajcie piękne widoki...

Layout

Armator zastrzega sobie prawo do dostarczenia innego modelu jednostki o tym samym lub wyższym standardzie.

Twoja kabina

Cabin

Na pokładzie katamaranu Lagoon 620 podwójna kabina zapewnia wygodę i luksus jak w hotelowym pokoju. Każda kabina jest wyposażona w prywatną łazienkę z umywalką, dużym lustrem, szafką, toaletą, prysznicem i dostępem do gorącej i zimnej wody.

Trasa rejsu

Ten rejs pozwoli Wam pływać z wyspy na wyspę, odwiedzając najpiękniejsze zakątki Malediwów!

Map
Malediwy

DZIEŃ 1: Hulhumale’ (Północny Atol Male - Kuda Bandos (Sand Bank) or Kuda Wataru (Sand Bank)
Zaokrętujecie się w Hulhumale o 14.00, zjecie pierwszy obiad, a następnie pożeglujecie do Kuda Bandos lub Kuda Wataru: piaskowych wyspek otoczonych wspaniałą laguną, skrywającą podwodne królestwo o wszystkich kolorach tęczy. Idealna okazja do popływania i sportów wodnych.

DZIEŃ 2: Kuda Bandos (Sand Bank) - Kuda Wataru (Sand Bank) - Boduhithi Finolhu (Północny Atol Male)
Po śniadaniu wasz katamaran obierze kurs na Kuda Wataru, gdzie ponownie będziecie kąpać się w krystalicznie czystej wodzie i relaksować się. Następnie zjecie obiad i zawitacie do Boduhithi Finolhu, piaszczystego cypla o niezwykłej urodzie. Około 17.00 kapitan podniesie kotwicę, żeby pożeglować w stronę Ziyaaraiy Fushi. Kolacja zostanie podana na pokładzie, następnie popłyniecie w stronę Goidhoo, rejs zajmie około 8 godzin. O poranku obudzą was widoki jak z obrazka!

DZIEŃ 3: Shahjahan Sand Bank (Atol Goidhoo) - Innafushi
Około 6.30 przybędziecie do Shahjahan, prawdziwego raju na ziemii! Zapraszamy na bliskie spotkanie z płaszczką - diabłem morskim. Następnie zatrzymacie się przy Innafushi, bezludnej tropikalnej wyspie, która będzie do waszej wyłącznej dyspozycji. Kolacja i noc na kotwicy przy Innafushi.

DZIEŃ 4: Muthaafushi (Atol Baa)
Dzień rozpoczniecie, jak zwykle, od śniadania, po którym wybierzecie się w kierunku Muthaafushi na obiad. Przy brzegu tej bezludnej wysepki, jakby żywcem wyjętej z bajki, o śnieżnobiałym piasku, będziecie mogili ponownie nacieszyć się kąpielą, sportami wodnymi, lub po prostu się odprężyć. Kolacja i noc na kotwicy.

DZIEŃ 5: Maarikilu (Atol Baa) - Meedhoo –Raa Atoll (wioska)
Po śniadaniu wyruszycie do Maarikilu, aby zakochać się w pięknie tej spektakularnej laguny. Docenicie bogactwo podwodnej fauny, jak i tropikalnej flory porastającej wyspę, pływając i uprawiając sporty wodne.
Około 17.30 załoga postawi żagle i udacie się do Meedhoo. To miejsce odróżnia się od pozostałych ze względu na swoją nowoczesność, której nie uświadczycie w bardziej tradycyjnych wioskach. Kolacja i noc na kotwicy.

DZIEŃ 6: Kotte Faru – Vaadhoo –Rasmaadhoo Island (Atol Raa)
Tego dnia odkryjecie Kotte Faru, a potem obierzecie kurs na Vandahoo, kolejną rajską wyspę, prawdziwe akwarium stworzone przez naturę! Przed zachodem słońca popłyniecie do wyspy Rasmaadhoo, gdzie odwiedzicie spokojną i urokliwą lokalną wioskę.

DZIEŃ 7: Dhoragali (bezludna wyspa)- (Gemana Finolhu) (Atol Raa)
Tradycyjnie wyruszycie po śniadaniu, tym razem do wyspy Dhoragail, gdzie oddacie się waszym standardowym aktywnościom: pływaniu, opalaniu i sportom wodnym. Poobiedni rejs w stronę Gemana Finolhu pozwoli wam raz jeszcze oglądać cuda podwodnego królestwa.

DZIEŃ 8: Funadhoo - Unoodhoo - Royal Island (Atol Baa)
Dopłynięcie do Funadhoo zajmie około dwóch i pół godziny, dotrzecie więc do Funadhoo o 11.30. Po raz kolejny będziecie mogli cieszyć się snorkelingiem w pięknej lagunie, jak również postawić stopę na lądzie i zwiedzić wyspę. Później pożeglujecie do wyspy Unodhoo, słynącej ze swojego wyjątkowego naturalnego piękna. O godzinie 18 wypłyniecie w stronę Royal Island, później kolacja i noc na kotwicy.

DZIEŃ 9 : Royal Island (Sand Bank) – Eydhafushi (Baa Atoll) - Nocny rejs
Pośniadaniowy rejs trwający około godziny pozwoli wam dotrzeć do miniaturowej wyspy Hulhudhoo, otoczonej wspaniałymi, piaszczystymi plażami, gdzie zjecie obiad, a następnie będziecie opalać się lub pluskać w turkusowej wodzie. O 15.30 udacie się do Eydhafushi, gdzie będziecie mogli zrobić zakupy w jednym z wielu otwartych do późna sklepików. Z zapadnięciem nocy, pod gwiaździstym niebem, pożeglujecie w stronę Północnego Atolu Malé.

DZIEŃ 10: Eriyadhoo lub Kukulhudhoo (Sand Bank) (Północny Atol Malé)
Około 7.30 znajdziecie się przed imponującym kompleksem hotelowym Eriyadhoo, gdzie będziecie mogli ponownie cieszyć się morskimi rozrywkami. O 13 obierzecie kurs na Hulhumalé, dotarcie do bazy jest przewidziane około godziny 18.

DZIEŃ 11: Hulhumale
Zejście na ląd o 7.00.

Uwaga: dostępne są jedynie kluby nurkowe w hotelach Royal Island Resort i Eriyadhoo. Dostęp do plaży, restauracji i innych usług pozostaje zarezerwowany wyłącznie dla gości hotelowych.
Osoby pragnące nurkować będą miały możliwość korzystać z klubu nurkowego.


Hulhumale  Kuda Bandos  Boduhithi Finolhu  Innafushi  Muthaafushi  Meedhoo  Rasmaadhoo Island  Fenfushi  Royal Island  Eydhafushi  Kukulhudhoo  Hulhumale

Trasa żeglugi może ulec zmianie z przyczyn technicznych lub pogodowych.
Zdjęcia i wizualizacje prezentowanych produktów nie są wiążące.

Zapytaj o cenę

Opinie kllientów na temat tej jednostki

4,3 · 7 opinie

 • 5

  Formidable !

  Un capitaine qui nous a réservé les meilleurs spots de snorkeling en fonction de nos envies . La meilleure expérience restant la plongée à 6h30 au lever du soleil , sans oublier le bouquet finalau retour ... Une expérience inoubliable !

 • 3

  Maldive tutte per noi

  Barca comoda, qualche problema col condizionatore che ha funzionato non per gli orari previsti e l’acqua calda, il cibo un po’ basico ma compensato dai paesaggi e fauna sottomarini sempre diversi e dalle isole e dai banchi di sabbia sempre tutte solo per noi!

 • 5

  Pienamente soddisfatti

  La nostra crociera di 10 gg tra gli atolli di Raa e Baa è stata meravigliosa! All'arrivo in aeroporto siamo stati accolti dal personale che, in attesa dell'imbarco, ci ha accompagnato in un hotel in cui abbiamo potuto godere di piscina, doccia e consumazione (gentili anche alla reception: ci hanno aiutati a risolvere un problema con la scheda telefonica maldiviana) Il catamarano su cui ci siamo imbarcati era in ottimo stato (da migliorare però la climatizzazione nella cabina 6) Personale di bordo gentile, disponibile ed efficiente: ottima cucina (Raj), ottima pulizia cabine (Hassan) con cambio asciugamani, teli mare e lenzuola ogni 3gg. Il capitano Hafiz preparato, professionale ed attento alle esigenze degli ospiti. Vacanza raccomandabile! Annalisa e Gianni

 • 5

  Bellissima

  Buongiorno Silvia, appena tornati da questa fantastica VACANZA e davvero io e mia moglie siamo stati molto bene, Mare, compagni di viaggio, equipaggio e itinerario perfetto, Tutti i giorni facevamo snorkeling almeno 3 volte in posti diversi ho visto tutti i pesci che avrei voluto vedere, abbiamo pescato nelle varie attraversate da un atollo all'altro e anche alla sera da fermi, Poi il top…………... la serata della grigliata sull'isola da soli e' stata spettacolare. voto 10 nel totale. Saluti Sergio.

 • 5

  Malediven Kreuzfahrt und schnorcheln

  Katamaran Kreuzfahrt auf den Malediven, traumhafte Inseln und Strände. Aufregende Unterwasser Welt und sehr freundliche Crew!

 • 3

 • 4

Najczęściej zadawane pytania

 • Jakich płatności muszę dokonać w celu potwierdzenia rezerwacji?

  Aby potwierdzić rezerwację, należy zwrócić się do doradcy GlobeSailor, który na pewien czas zablokuje możliwość rezerwacji dla innych klientów, dopóki nie otrzymamy zaliczki.

  Rezerwacja zostanie uznana za potwierdzoną dopiero gdy otrzymamy wpłatę zaliczki (przelewem bankowym, Paypalem lub kartą kredytową), która stanowi 50% całkowitej kwoty. W przypadku rezerwacji dokonanych na mniej niż miesiąc przed wylotem wymagana jest przedpłata wynosząca 100% kosztów.

  Całość kosztów powinna zostać opłacona nie później niż miesiąc przed wypłynięciem. Obowiązkowe opłaty dodatkowe i wycieczki fakultatywne powinny zostać opłacone na miejscu. Zalecamy potwierdzenie wysokości tej kwoty przed wyjazdem korzystając z pomocy konsultantów.
 • Jakie są warunki rezygnacji z rejsu?

  W przypadku chęci odwołania wyjazdu, pierwszym krokiem powinien być kontakt z doradcą GlobeSailor. Niezależnie od okoliczności, konieczne będzie poniesienie kosztów związanych z anulacją, które zależą od tego, ile czasu dzieli moment rezygnacji od rejsu:

  do 90 dni przed planowaną datą wyjazdu = 30%;
  89 do 60 dni przed = 50%;
  59 do 30 dni przed = 75%;
  29 lub mniej dni przed = 100% całości kosztów rejsu.

  Polecamy wykupienie ubezpieczenia od rezygnacji z podróży.
 • Jak mogę zorganizować transfer z lotniska na łódź?

  Po dokonaniu rezerwacji kierownik bazy skontaktuje się z Państwem, aby udzielić bardziej szczegółowych informacji na temat rejsu.
  Prosimy o potwierdzenie godziny lądowania i informacji dotyczących lotu.
  Za dodatkową opłatą taksówka lub minibus może odebrać Państwa z lotniska i zabrać bezpośrednio do portu.