11-dniowy rejs katamaranem Lagoon 620 po Malediwach

Hulhumale, Royal Island, Rasmaadhoo Island
Malediwy | Lagoon 620 | Rejs katamaranem z Hulhumale po atolach
Start: Hulhumale (Malediwy)
Pełne wyżywienie
11 dni, 10 nocy
Spodoba Ci się:
  • • Pływanie z płaszczką - diabłem morskim
  • • Lokalne specjały - Hedhikaa
  • • Urocze wioski Meedhoo
Od
1 420 €
za osobę
Zapraszamy na pokład w Hulhumale - wypłyńcie w niezapomniany rejs po wyspach koralowych Baa i Raa. W ciągu magicznych jedynastu dni będziecie mieli okazję nasycić się lokalną kulturą i poznać mieszkańców uroczych wysepek archipelagu.
Żeby móc w pełni nacieszyć się malediwskim słońcem i spokojnym morzem, polecamy rezerwację rejsu w terminie pomiędzy styczniem i kwietniem.

Jednostka

Boat
Witajcie na pokładzie Lagoon 620!
Ten katamaran to luksusowa jednostka łącząca w sobie jacht stworzony do żeglowania na długich trasach i luksusową rezydencję. Zaprojektowany przez prestiżowe studio architektoniczne Van Peteghem Lauriot Prévost w ścisłej współpracy z działem R&D stoczni Lagoon zapewni komfort przekraczający oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Oddajcie się słodkiemu lenistwu i podziwiajcie piękne widoki...
Dane techniczne
Model:Lagoon 620
Typ:Katamaran
Liczba kabin:6
Maksymalna ilość:12
Załoga:2
Layout
Armator zastrzega sobie prawo do dostarczenia innego modelu jednostki o tym samym lub wyższym standardzie.

Twoja kabina

Cabin
Na pokładzie katamaranu Lagoon 620 podwójna kabina zapewnia wygodę i luksus jak w hotelowym pokoju. Każda kabina jest wyposażona w prywatną łazienkę z umywalką, dużym lustrem, szafką, toaletą, prysznicem i dostępem do gorącej i zimnej wody.

Trasa

Map
Ten rejs pozwoli Wam pływać z wyspy na wyspę, odwiedzając najpiękniejsze zakątki Malediwów!
DZIEŃ 1: Hulhumale’ (Północny Atol Male - Kuda Bandos (Sand Bank) or Kuda Wataru (Sand Bank)
Zaokrętujecie się w Hulhumale o 14.00, zjecie pierwszy obiad, a następnie pożeglujecie do Kuda Bandos lub Kuda Wataru: piaskowych wyspek otoczonych wspaniałą laguną, skrywającą podwodne królestwo o wszystkich kolorach tęczy. Idealna okazja do popływania i sportów wodnych.

DZIEŃ 2: Kuda Bandos (Sand Bank) - Kuda Wataru (Sand Bank) - Boduhithi Finolhu (Północny Atol Male)
Po śniadaniu wasz katamaran obierze kurs na Kuda Wataru, gdzie ponownie będziecie kąpać się w krystalicznie czystej wodzie i relaksować się. Następnie zjecie obiad i zawitacie do Boduhithi Finolhu, piaszczystego cypla o niezwykłej urodzie. Około 17.00 kapitan podniesie kotwicę, żeby pożeglować w stronę Ziyaaraiy Fushi. Kolacja zostanie podana na pokładzie, następnie popłyniecie w stronę Goidhoo, rejs zajmie około 8 godzin. O poranku obudzą was widoki jak z obrazka!

DZIEŃ 3: Shahjahan Sand Bank (Atol Goidhoo) - Innafushi
Około 6.30 przybędziecie do Shahjahan, prawdziwego raju na ziemii! Zapraszamy na bliskie spotkanie z płaszczką - diabłem morskim. Następnie zatrzymacie się przy Innafushi, bezludnej tropikalnej wyspie, która będzie do waszej wyłącznej dyspozycji. Kolacja i noc na kotwicy przy Innafushi.

DZIEŃ 4: Muthaafushi (Atol Baa)
Dzień rozpoczniecie, jak zwykle, od śniadania, po którym wybierzecie się w kierunku Muthaafushi na obiad. Przy brzegu tej bezludnej wysepki, jakby żywcem wyjętej z bajki, o śnieżnobiałym piasku, będziecie mogili ponownie nacieszyć się kąpielą, sportami wodnymi, lub po prostu się odprężyć. Kolacja i noc na kotwicy.

DZIEŃ 5: Maarikilu (Atol Baa) - Meedhoo –Raa Atoll (wioska)
Po śniadaniu wyruszycie do Maarikilu, aby zakochać się w pięknie tej spektakularnej laguny. Docenicie bogactwo podwodnej fauny, jak i tropikalnej flory porastającej wyspę, pływając i uprawiając sporty wodne.
Około 17.30 załoga postawi żagle i udacie się do Meedhoo. To miejsce odróżnia się od pozostałych ze względu na swoją nowoczesność, której nie uświadczycie w bardziej tradycyjnych wioskach. Kolacja i noc na kotwicy.

DZIEŃ 6: Kotte Faru – Vaadhoo –Rasmaadhoo Island (Atol Raa)
Tego dnia odkryjecie Kotte Faru, a potem obierzecie kurs na Vandahoo, kolejną rajską wyspę, prawdziwe akwarium stworzone przez naturę! Przed zachodem słońca popłyniecie do wyspy Rasmaadhoo, gdzie odwiedzicie spokojną i urokliwą lokalną wioskę.

DZIEŃ 7: Dhoragali (bezludna wyspa)- (Gemana Finolhu) (Atol Raa)
Tradycyjnie wyruszycie po śniadaniu, tym razem do wyspy Dhoragail, gdzie oddacie się waszym standardowym aktywnościom: pływaniu, opalaniu i sportom wodnym. Poobiedni rejs w stronę Gemana Finolhu pozwoli wam raz jeszcze oglądać cuda podwodnego królestwa.

DZIEŃ 8: Funadhoo - Unoodhoo - Royal Island (Atol Baa)
Dopłynięcie do Funadhoo zajmie około dwóch i pół godziny, dotrzecie więc do Funadhoo o 11.30. Po raz kolejny będziecie mogli cieszyć się snorkelingiem w pięknej lagunie, jak również postawić stopę na lądzie i zwiedzić wyspę. Później pożeglujecie do wyspy Unodhoo, słynącej ze swojego wyjątkowego naturalnego piękna. O godzinie 18 wypłyniecie w stronę Royal Island, później kolacja i noc na kotwicy.

DZIEŃ 9 : Royal Island (Sand Bank) – Eydhafushi (Baa Atoll) - Nocny rejs
Pośniadaniowy rejs trwający około godziny pozwoli wam dotrzeć do miniaturowej wyspy Hulhudhoo, otoczonej wspaniałymi, piaszczystymi plażami, gdzie zjecie obiad, a następnie będziecie opalać się lub pluskać w turkusowej wodzie. O 15.30 udacie się do Eydhafushi, gdzie będziecie mogli zrobić zakupy w jednym z wielu otwartych do późna sklepików. Z zapadnięciem nocy, pod gwiaździstym niebem, pożeglujecie w stronę Północnego Atolu Malé.

DZIEŃ 10: Eriyadhoo lub Kukulhudhoo (Sand Bank) (Północny Atol Malé)
Około 7.30 znajdziecie się przed imponującym kompleksem hotelowym Eriyadhoo, gdzie będziecie mogli ponownie cieszyć się morskimi rozrywkami. O 13 obierzecie kurs na Hulhumalé, dotarcie do bazy jest przewidziane około godziny 18.

DZIEŃ 11: Hulhumale
Zejście na ląd o 7.00.

Uwaga: dostępne są jedynie kluby nurkowe w hotelach Royal Island Resort i Eriyadhoo. Dostęp do plaży, restauracji i innych usług pozostaje zarezerwowany wyłącznie dla gości hotelowych.
Osoby pragnące nurkować będą miały możliwość korzystać z klubu nurkowego.
Trasa rejsu:
Hulhumale > Kuda Bandos > Boduhithi Finolhu > Innafushi > Muthaafushi > Meedhoo > Rasmaadhoo Island > Fenfushi > Royal Island > Eydhafushi > Kukulhudhoo > Hulhumale
Trasa żeglugi może ulec zmianie z przyczyn technicznych lub pogodowych.

Cennik

Wybierz daty rejsuKabina dla 2 osóbCena za osobęKabina dla 1 osobyCena za osobęRejs prywatnyCena bez dodatków
Października 2023
Wtorek 03 Paź
Piątek 13 Paź
1 420 €2 130 €Wyprzedane
Piątek 13 Paź
Poniedziałek 23 Paź
1 500 €2 250 €Wyprzedane
Poniedziałek 23 Paź
Czwartek 02 Lis
1 685 €3 370 €20 220 €
Listopada 2023
Czwartek 02 Lis
Niedziela 12 Lis
2 005 €4 010 €24 060 €
Niedziela 12 Lis
Środa 22 Lis
2 005 €4 010 €24 060 €
Środa 22 Lis
Sobota 02 Gru
2 005 €4 010 €24 060 €
Grudnia 2023
Sobota 02 Gru
Wtorek 12 Gru
1 825 €3 650 €21 900 €
Wtorek 12 Gru
Piątek 22 Gru
1 825 €3 650 €21 900 €
Chcesz odbyć rejs w innym terminie? Napisz do nas.
W cenie• Podwójna kabina i prywatną łazienką
• Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
• Anglojęzyczna załoga (kapitan, hostessa/kucharz)
• 2 zestawy pościeli i ręczników (ręczniki kąpielowe i plażowe)
• Materiały eksploatacyjne katamaranu (woda, paliwo, ropa)
• Ubezpieczenie łodzi i pasażerów
• Sprzęt do snorkelingu, kajaki
Koszty dodatkowe• Loty
• Transfery lotnisko/hotel - katamaran (w obie strony): 195 € od osoby
• Bar: drinki alkoholowe i bezalkoholowe
• Kasa pokładowa (obowiązkowo) płatna będzie ona w momencie rezerwacji: 375€ od osoby
• Kabina superior (z przodu lub z tyłu): 220€ (dotyczy rejsów kabinowych i prywatnych)
• Podatek na statki turystyki zagranicznej (Foreign tourist vessel tax)) : 16% kwoty rejsu

FAQ

Aby potwierdzić rezerwację, należy zwrócić się do doradcy GlobeSailor, który na pewien czas zablokuje możliwość rezerwacji dla innych klientów, dopóki nie otrzymamy zaliczki.

Rezerwacja zostanie uznana za potwierdzoną dopiero gdy otrzymamy wpłatę zaliczki (przelewem bankowym, Paypalem lub kartą kredytową), która stanowi 50% całkowitej kwoty. W przypadku rezerwacji dokonanych na mniej niż miesiąc przed wylotem wymagana jest przedpłata wynosząca 100% kosztów.

Całość kosztów powinna zostać opłacona nie później niż miesiąc przed wypłynięciem. Obowiązkowe opłaty dodatkowe i wycieczki fakultatywne powinny zostać opłacone na miejscu. Zalecamy potwierdzenie wysokości tej kwoty przed wyjazdem korzystając z pomocy konsultantów.
W przypadku chęci odwołania wyjazdu, pierwszym krokiem powinien być kontakt z doradcą GlobeSailor. Niezależnie od okoliczności, konieczne będzie poniesienie kosztów związanych z anulacją, które zależą od tego, ile czasu dzieli moment rezygnacji od rejsu:

do 90 dni przed planowaną datą wyjazdu = 30%;
89 do 60 dni przed = 50%;
59 do 30 dni przed = 75%;
29 lub mniej dni przed = 100% całości kosztów rejsu.

Polecamy wykupienie ubezpieczenia od rezygnacji z podróży.
Po dokonaniu rezerwacji kierownik bazy skontaktuje się z Państwem, aby udzielić bardziej szczegółowych informacji na temat rejsu.
Prosimy o potwierdzenie godziny lądowania i informacji dotyczących lotu.
Za dodatkową opłatą taksówka lub minibus może odebrać Państwa z lotniska i zabrać bezpośrednio do portu.

Opinie klientów: (4.5/5)

67%
4 opinie
17%
1 opinie
17%
1 opinie
0%
0 opinie
0%
0 opinie

Formidable !

- sprawdzony przez 13 lutego 2023

Un capitaine qui nous a réservé les meilleurs spots de snorkeling en fonction de nos envies . La meilleure expérience restant la plongée à 6h30 au lever du soleil , sans oublier le bouquet finalau retour ... Une expérience inoubliable !

Catherine (Francja) - stycznia 2023

Maldive tutte per noi

- sprawdzony przez 28 kwietnia 2022

Barca comoda, qualche problema col condizionatore che ha funzionato non per gli orari previsti e l’acqua calda, il cibo un po’ basico ma compensato dai paesaggi e fauna sottomarini sempre diversi e dalle isole e dai banchi di sabbia sempre tutte solo per noi!

Paola (Włochy) - Jako para - kwietnia 2022

Pienamente soddisfatti

- sprawdzony przez 17 marca 2020

La nostra crociera di 10 gg tra gli atolli di Raa e Baa è stata meravigliosa!
All'arrivo in aeroporto siamo stati accolti dal personale che, in attesa dell'imbarco, ci ha accompagnato in un hotel in cui abbiamo potuto godere di piscina, doccia e consumazione (gentili anche alla reception: ci hanno a

Annalisa (Włochy) - Jako para - marca 2020

Bellissima

- sprawdzony przez 28 sierpnia 2019

Buongiorno Silvia, appena tornati da questa fantastica VACANZA e davvero io e mia moglie siamo stati molto bene, Mare, compagni di viaggio, equipaggio e itinerario perfetto, Tutti i giorni facevamo snorkeling almeno 3 volte in posti diversi ho visto tutti i pesci che avrei voluto vedere, abbiamo p

Sergio (Włochy) - Jako para - sierpnia 2019

Malediven Kreuzfahrt und schnorcheln

- sprawdzony przez 20 czerwca 2019

Katamaran Kreuzfahrt auf den Malediven, traumhafte Inseln und Strände. Aufregende Unterwasser Welt und sehr freundliche Crew!

Fee (Niemcy) - Jako para - maja 2019
- sprawdzony przez 28 sierpnia 2019

Stefano (Włochy) - Jako para - sierpnia 2019

Zapytaj o ofertę

Dziękujemy za zainteresowanie rejsami GlobeSailor! W przeciągu 24 godzin otrzymasz wycenę rejsu.
11-dniowy rejs katamaranem Lagoon 620 po Malediwach
Dorośli
Dzieci
Error
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.