Wspomnienia na całe życie
Przetłumaczone automatycznie.
Doświadczenie życia! Łódź była wspaniała, a kapitan i gospodyni byli absolutnie fantastyczni. Byli tak przyjaźni i przyjęli nas, jakbyśmy byli przyjaciółmi od lat. Nasza gospodyni przygotowywała wspaniałe śniadania i lunche. Dodatkowo niesamowite żeglowanie po wyspach, zgodnie z zaleceniami kapitana, było wisienką na torcie.
Z całego serca polecam tę łódź i załogę!