Nasz zespół

Globe SailorNasz zespół

Olivier Albahary

Olivier Albahary

CEO & Co-Founder

Wyspecjalizowany w eko-technologii, Olivier jest inżynierem szkoły AgroParisTech. Przed założeniem GlobeSailor, pracował on w firmie Agoranov jako Business Manager wspierając innowacyjnych przedsiębiorców w ich szybkim rozwoju. Podczas pracy dla Agoranov Olivier poszeszył swoją wiedzę w dziedzinie kierownictwa, finansów i innowacji. Olivier jest także współzałożycielem i redaktorem Guides du Bourlingueur. W odpowiedzi na zapotrzebowanie żeglarzy na czarter jachtów na całym świecie, w 2008 stworz ... czytaj więcejył GlobeSailor.

Evgueni Kocheliaev

Evgueni Kocheliaev

CTO & Co-Founder

Inżynier szkoły EPITECH, Evgueni jest pasjonatem Internetu, innowacyjnych technologii oraz przedsiębiorczości. W lipcu 2008 rozpoczął on swój udział w tworzeniu GlobeSailor wnosząc swoje doświadczenie w zakresie rozwoju i zarządzania projektami internetowymi. W czasie wolnym od programowania, lubi aktywny wypoczynek taki jak paintball czy gokarty.

Romain

Romain

Booking Manager - France

Romain zakochał się w morzu już jako dziecko. Po ukończeniu szkoły biznesowej postanowił udekumentować swoją wiedzę żeglarską i zdał licencję na żeglarza morskiego a następnie łącząc pasję biznesową i żeglarską i rozpoczął pracę w branży wynajmu łodzi. Na początku swojej kariery zawodowej Romain pracował w SunSail jednak w 2013 roku postanowił dołączyć do GlobeSailor. Romain zna na pamięć wszystkie obszary nawigacyjne w których udało mu się jak do tej pory pływać. Są to Karaiby, Brytania i Morze ... czytaj więcej Śródziemne.

Pavel

Pavel

Country Manager - Russia

Po ukończeniu studiów biznesu miedzynarodowego i marketingu, Pavel dołączył do zespołu GlobeSailor w 2013 roku aby poprawić pozycję firmy na rynku rosyjskim. Jego fascynacja podróżami oraz sportami wodnymi jest istotnym czynnikim pomagającym w spełnianiu oczekiwań klientów z całego świata. Paweł jest także niepokonanym mistrzem szachowym!

Clément

Clément

Account Manager France

Urodzony w La Rochelle i bezwarunkowo kochający morze, Clement od zawsze wiedział, jak połączyć swoje zamiłowanie do żeglarstwa, surfingu i podróżowania, z życiem zawodowym. Po ukończonych studiach o profilu biznesowym pomagał podbijać międzynarodowe rynki konstruktorom katamaranów z Francji i USA. Do ekipy GlobeSailor dołączył w 2014 roku, aby z uśmiechem na twarzy służyć radą w temacie wyboru najlepszej jednostki i kierunku rejsu.

Marin

Marin

Country Manager - US&UK

Po ukończeniu studiów ekonomicznych na Uniwersytecie w Zagrzebiu, Marin mieszkał w wielu krajach. Po 3 ciężkich zimach w Kanadzie zdecydował się wrócić do ciepłej i słonecznej Europy. W 2015 roku Marin dołączył do GlobeSailor aby być odpowiedzialny za rynek anglojęzyczny. Marin zna angielski, chorwacki, włoski, hiszpański, niemiecki i francuski. W wolnym czasie bawi się gotowaniem, uprawia sport i podróżuje. Zgodnie z oryginalnym tłumaczeniem jego imiona Marin- kocha morze.

Pierre-Marie

Pierre-Marie

Booking Manager - France

Pochodzący z północnej Bretanii Pierre-Marie spędził wczesne lata swojego życia w Nowej Kaledonii. Dorastał w Saint-Malo, gdzie odkrył żeglarstwo i już w wieku 9 lat popłynął na swoje pierwsze regaty u podnóża murów miejskich w klasach Optimist i Laser. Jako zapalony podróżnik odkrył urok rejsów przeprawiając się dwukrotnie przez morze śródziemne. Następnie odbył rejs przez Atlantyk katamaranem i spędził sezon żeglarski na Antylach. Pierre-Marie dołączył do załogi Globesailor pod koniec 2021 rok ... czytaj więceju, po dwóch latach obsługiwania klientów w wysokiej klasy stoczni katamaranów.

Adam

Adam

Country Manager - Poland

Adam wychowywał się w Polsce gdzie ukończył studia ekonometrii. Podczas swoich studiów, podczas jednego z żeglarskich wyjazdów decyduje się na udokumentowanie umiejętności na Mazurach. W 2016 roku dołącza do załogi GlobeSailor gdzie może połączyć swoje dwie wielkie pasje czyli online marketing oraz żeglarstwo. Czas poza łodzią spędza na gotowaniu, wspinaczce i grze na gitarze.

Kirsten

Kirsten

Country Manager - DACH

Mimo że Kirsten wywróciła się podczas swojej pierwszej samotnej wyprawy żeglarskiej, nie odstraszyły jej zimne wody jeziora Ossiach w Austrii. Słusznie – dwa dni później, w swoje 9. urodziny, wygrała swoje pierwsze regaty. Jej zamiłowanie do sportów wodnych, podróży i Francji sprowadził ją do GlobeSailor w Paryżu w 2017 roku po studiach dziennikarstwa niemiecko-francuskiego i pierwszych doświadczeniach w komunikacji i marketingu, gdzie od tego czasu jest odpowiedzialna za rynek niemieckojęzyczny ... czytaj więcej.

Chiara

Chiara

Booking Advisor - Italy

Nie indziej jak właśnie przy jeziorze Maggiore we Włoszech, Chiara rozpoczeła swoją przygodę żeglarską. Urodzona w północnych Włoszech, Chiara uwielbia podróże zagraniczne. Po ukończeniu studiów międzynarodowych decuduje się na podróż do Australi gdzie spędza 2 lata. W 2018 decyduje się wrócić do Europy i dołącza do załogi GlobeSailor. Chiara mówi w języku Włoskim, Angielskim, Francuskim i Hiszpańskim.

Marine

Marine

Responsable Medias & Communication

Urodzona i wychowana nad morzem Marine pływa i żegluje od dzieciństwa. Studia za granicą i roczna podróż po 13 krajach Europy zrobiły z niej szaloną podróżniczkę. Nigdy nie wypuszcza telefonu komórkowego z rąk i jest uzależniona od sieci społecznościowych, takich jak Instagram. Jak można sobie wyobrazić, w naturalny sposób dołączyła do działu komunikacji GlobeSailor. Jej największe marzenie? Wodoodporny smartfon, który pozwala jej być online zarówno pod wodą, jak i na wodzie!

Laura

Laura

Booking Manager - DACH

Urodzona w Hamburgu Laura od najmłodszych lat pasjonowała się morzem. Podczas studiów turystycznych spędziła rok za granicą w La Rochelle. Swój zapał do żeglowania odkryła podczas lekcji żeglarstwa na łodziach uniwersyteckich. Po ukończeniu studiów Laura została w La Rochelle z pragnieniem przekształcenia swojego hobby w karierę. Laura jest w GlobeSailor od początku 2019 roku i wspiera międzynarodowy zespół czarterów kabin.

Lisanne

Lisanne

Charter Advisor & Yachting Specialist - US&UK

Od najmłodszych lat Lisanne żeglowała z ojcem po pięknych jeziorach niderlandzkich. Po ukończeniu Hotelschool The Hague, School for Hospitality Management, przez kilka lat pracowała w międzynarodowej branży hotelarskiej (Nowy Jork, St. Barth, Cirencester, Amsterdam). Teraz łączy swoją wiedzę na temat obsługi klienta / gościnności z pasją do żeglarstwa i podróży dla naszego zespołu z USA / Wielkiej Brytanii. Lisanne mówi w kilku językach: angielskim, francuskim, niemieckim i oczywiście holendersk ... czytaj więcejim!

Florian

Florian

Booking Manager - France

Florian urodził się w Quimper i dorastał w Combrit Saint-Marine w południowym Finistère, w sercu krainy Bigouden! Swoje pierwsze mile przepłynął na Optimists i Hobie Cats przy ujściu rzeki Odet. Później odkrył otwarte morza wokół archipelagu Glénans na 9-metrowej łodzi kilowej swojego dziadka. To poczucie wolności i fascynacja potęgą żywiołów nie opuściły go aż do teraz. Florian zrobił podwójny dyplom (IUT i Business School) i w tym kontekście pracował najpierw w stoczni Structures (Pogo), a nas ... czytaj więcejtępnie w SRR (Société des Régates Rochelaises), gdzie odkrył regaty Surprise, a nawet miał okazję zorganizować Mistrzostwa Świata Hobie Cat. Teraz jego marzeniem jest transatlantyk! Do tego czasu śledzi przygody swoich ulubionych żeglarzy, takich jak Clarisse Cremer. Florian również sporo podróżuje: Erasmus w Finlandii, półroczna misja humanitarna w Nowej Zelandii i Irlandii. A ten bretoński poszukiwacz przygód zaskoczy Cię jeszcze bardziej: dyskretny i wyluzowany z natury, warto go lepiej poznać. Jego koledzy, liczni przyjaciele, zadowoleni klienci GlobeSailor czy organizacje humanitarne, dla których poświęcił swój czas, z pewnością się z tym zgodzą. Na koniec warto wspomnieć, że Florian ma ekologiczne podejście do życia i że napisał swoją pracę magisterską na temat demontażu łodzi.

Angie

Angie

Spain & Latam Charter Advisor

Pochodząca z Kolumbii Angie zdecydowała się na ukończenie studiów magisterskich w dziedzinie biznesu międzynarodowego we Francji. W 2020 dołącza do GlobeSailor, aby wspierać zespół Hiszpańskojęzyczny, gdzie odkrywa ekscytujący świat żeglarstwa. Od dzieciństwa fascynują ją piękne karaibskie krajobrazy, tropikalny klimat jej ojczyzny i morski wszechświat. Z przyjemnością poleci najbardziej rajskie miejsca na wakacje.

Nathalia

Nathalia

Booking Advisor - Poland

Jej celem jest zwiedzić jak najwięcej miejsc na świecie. Miłośniczka podróżowania, dużym krokiem wskoczyła do świata żeglarskiego, aby z jednej strony odkryć podróże z nieco innej perspektywy, ale i dzielić się wiedzą i pomagać klientom w organizacji rejsów.

Anne

Anne

Booking Advisor - DACH

Dorastając w Bretanii, a dokładniej w południowym Finistère, Aurore rozwinęła swoją pasję do świata żeglarskiego: od stowarzyszenia surfingowego „WSA” po windsurfing, narty wodne i podwodne polowania, brakowało tylko żeglarstwa – które rozpoczęła w szkole żeglarskiej "Cardinale Sud" w Port Manec'h, najpierw jako student, a potem jako trener. W międzyczasie śpiewająco ukończyła studia magisterskie z geopolityki i ekonomii międzynarodowej. Równocześnie była aktywna jako prezes klubu żeglarskiego s ... czytaj więcejwojej uczelni oraz w organizacji dwóch CCE (Course Croisière Edhec) na Grand Surprise. Aurore jest w stanie wesprzeć i doradzić we wszystkich projektach morskich i wycieczkowych we Francji i na Karaibach!

Céline

Céline

Booking Advisor - DACH

Celine pochodzi z małego miasteczka usytuowanego na obrzeżach Zurychu, w Szwajcarii. Jej największą pasją od najmłodszych lat jest podróżowanie. Po ukończeniu dwudziestu lat wyjechała w podróż po Azji na kilka miesięcy. Podczas poprzedniego doświadczenia zawodowego w branży lotniczej, Celine zdobyła swoje pierwsze doświadczenie związane z branżą turystyczną. Dodatkowo, posługuję się ona biegle trzema językami, tj. językiem szwajcarskim, niemieckim i angielskim. W celu nauczenia się francuskiego ... czytaj więcej, opuściła Szwajcarię i przeniosła się do Paryża. W wolnym czasie lubi spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną oraz aktywnie ćwiczyć jogę. Lubi też odkrywać nowe miejsca, ponieważ jest otwarta na odkrycie nowych kultur i na przeżycie nowych przygód.

Anna

Anna

Booking Advisor - Eastern Europe

Pochodzi z rodziny dwujęzycznej (polsko-rosyjskiej), dzięki czemu od dziecka miała styczność z różnymi językami i kulturami, jak rówinież z podróżami – przede wszystkim koleją, która jest jej ulubionym środkiem transportu. Studiując Lingwistykę dla biznesu miała okazję spędzić semestr na wymianie w Finlandii, po czym zdecydowała się na kolejną, tym razem roczną wymianę we Francuskich Alpach, gdzie następnie skończyła studia magisterskie związane z umiędzynarodowieniem organizacji. Dzięki zamiło ... czytaj więcejwaniu do podróży i języków, w 2021 roku Anna dołącza do załogi GlobeSailor, odkrywając dla siebie podróże z innej perspektywy. W wolnym czasie rozwija swoją dawną pasję do muzyki, grając na flecie poprzecznym i planuje kolejne podróże dla siebie i swoich bliskich.

Alicia

Alicia

Cruise booking advisor - France

Alicia dorastała w górach Jury. Ukończyła szkołę turystyczną, która pozwoliła jej zaspokoić pragnienie podróżowania, w szczególności odkrywając przez rok piękno Norwegii. Była to niepowtarzalna okazja do poznania wielu innych krajów i kultur. Po ukończeniu studiów Alicia przez półtora roku pracowała w biurze podróży, zanim przeniosła się do Lorient, aby rozpocząć nowe życie nad morzem. Alicia uwielbia podróże, gotowanie, piesze wycieczki oraz spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Louise

Louise

Customer Retention Manager

Urodzona i wykształcona w Anglii, Louise przez 14 lat pracowała w różnych agencjach marketingowych w Wielkiej Brytanii. W 2015 roku Louise uległa zamiłowaniu do podróżowania i wyruszyła w samotną podróż przez Amerykę, Fidżi, Nową Zelandię i Australię, zanim podjęła pracę jako szef kuchni we francuskich Alpach. Pobudzona nowymi przygodami, Louise podjęła szkolenie STCW, które umożliwiło jej wejście w świat jachtingu. W ciągu następnych czterech lat Louise uzyskała stanowiska stewardessy i szefa k ... czytaj więcejuchni na różnych prywatnych i czarterowych jachtach. Wreszcie, ułożywszy sobie życie w Bretanii, Louise dołączyła do Globe Sailor, gdzie może połączyć swoją pasję do podróży z zaangażowaniem w obsługę klienta!

Vincent

Vincent

Charter Advisor US&UK

Urodzony w Belgii, z pochodzenia francuz i brytyjczyk, Vincent, dość wcześnie zaczął przejawiać zainteresowanie podróżami, kulturą i językami. Po ukończeniu studiów geograficznych, postanowił kupić bilet w jedną stronę do Ameryki Łacińskiej, gdzie został przez rok, doskonaląc swój hiszpański i ucząc się portugalskiego. Po powrocie do Europy ukończył studia magisterskie na kierunku International Business Development i zdecydował się kontynuować działalność w branży turystycznej. Prawdziwy miłośni ... czytaj więcejk sportu. Vincent jest bardzo towarzyski, zawsze chętny na wspólne wyjście do miasta czy weekendowy wypad ze znajomymi.

Teresa

Teresa

Country Manager Italy

Urodzona i wychowana na Sycylii Teresa ma w żyłach morze. Po wykształceniu turystycznym oraz dyplomie z języków obcych i literatury postanowiła przenieść się na stałe do Paryża i poświęcić się zawodowo fascynującemu światu podróży. Po wielu latach pracy jako Hospitality Manager zdecydowała się wejść na pokład GlobeSailor i zarządzać rynkiem włoskim. Teresa biegle posługuje się językiem francuskim, angielskim i hiszpańskim. W wolnym czasie jest super matką!

Elisabeth

Elisabeth

Booking Manager - France

Przygoda Elisabeth z żeglarstwem rozpoczęła się na Korsyce w Ajaccio, gdzie pracowała w firmie czarterującej łodzie. Następnie, po pobycie w Sunsail / Moorings, Elisabeth dołączała do różnych agencji wynajmu, aby rozwijać swoją umiejętność pracy z klientami. Wielokrotnie pływała po Antylach (St Martin, Gwadelupa, Martynika, a nawet Kuba) oraz w basenie Morza Śródziemnego (Baleary, Chorwacja, Grecja, Turcja...). Dla Elisabeth bardzo ważne jest, aby dobrze wykonywać swoją pracę, aby poznać teren, ... czytaj więcejobszar nawigacji i łodzie. Ceni sobie przede wszystkim kontakt z klientami. Oprócz żeglarstwa Elisabeth uprawia wiele sportów na świeżym powietrzu: kolarstwo, kajakarstwo, narciarstwo...

Marie

Marie

Cruise booking advisor - France

Marie pochodzi z Bretanii, regionu Francji silnie nacechowanego tradycjami celtyckimi. To zainspirowało ją do podróży do Szkocji i Irlandii, aby dzielić się swoim doświadczeniem z innymi! Po ukończeniu college'u turystycznego Marie wyjechała do Londynu i Paryża, aby pracować w agencjach turystycznych, wysyłając klientów na wycieczki po całym świecie. Marie w końcu zdecydowała się na powrót do swoich korzeni i dołączyła do zespołu Globesailor w Lorient w 2022 roku.

Christopher

Christopher

Booking Advisor - France

Urodzony w Lorient w Bretanii Christopher od najmłodszych lat pasjonował się żeglarstwem i sportami wodnymi. W końcu zamienił swoją pasję w zawód, studiował i uzyskał licencjat handlowca w branży łodzi. Christopher zaczynał od sprzedaży łodzi, a teraz pracuje w sprzedaży w GlobeSailor. Ze swoją zaraźliwą pasją i dobrym humorem z przyjemnością doradzi Ci w sprawie Twojego kolejnego czarteru!

Sam

Sam

Charter Advisor US&UK

Pochodzący z Londynu Sam ukończył studia na kierunku Literatury Angielskiej przed wyprowadzką do Francji. Jego zainteresowania to podróże, języki obce, i odkrywanie nowych miejsc. Niedawno ukończył rok nauki w dziedzinie sprzedaży i marketingu, co pozwoliło mu podjąć decyzję o rozpoczęciu swojej przygody w GlobeSailor.

Hélène

Hélène

Responsable RH

Przez ostatnie 15 lat Hélène pracowała jako menedżer HR w firmach usługowych i konsultingowych różnej wielkości, stawiając na relacje międzyludzkie w centrum swojej pracy. Jako miłośniczka spędzania czasu na świeżym powietrzu, regularnie zakłada buty sportowe, aby chodzić po szlakach, a od 2016 r. rozwija pasję do biegania w górach. W 2018 roku odkryła rejsy w Bretanii. Jej największym osiągnięciem jest ukończenie Diagonale des Fous w czasie poniżej 46 godzin w 2023 roku! :-)

Charlotte

Charlotte

Marketing Director

Charlotte zawsze była blisko oceanu. Od kilku lat mieszka w Lorient, w sercu żeglarskiego zagłębia. Od dziecka związana jest ze środowiskiem regat oceanicznych i rejsów rodzinnych. Wolny czas poświęca swoim pasjom: podróże, surfing i żeglowanie z rodziną! Charlotte dołączyła do załogi GlobeSailor w 2022 roku, mając za sobą kilka doświadczeń w marketingu i e-commerce we Francji i za granicą oraz dyplom ukończenia szkoły biznesu.

Ruby

Ruby

Charter Advisor US&UK

Ruby interesuje się żeglarstwem od kiedy w dzieciństwie po raz pierwszy wypłynęła na morze. W końcu nic nie może równać się odkrywaniu zacisznych zatok na pokładzie luksusowego jachtu. Czas spędzony na morzu zainspirował ją do dalekich podróży do ponad 26 krajów oraz rozwinął jej zainteresowanie kulturami i hotelarstwem. Ruby rozpoczęła swoją karierę organizując podróże w luksusowych hotelach w Londynie. Jednak przed tym studiowała prawo, a jej praca dyplomowa otrzymała wyróżnienie. Wolny czas p ... czytaj więcejoświęca również na taniec i aktorstwo, a co ciekawe, wystąpiła w ostatniej części Harrego Pottera. Ruby z niecierpliwością czeka na waszą współpracę!

Micael

Micael

Booking Advisor

Dorastając uczęszczał do francuskiej szkoły w Pirenejach. Już w młodości spędzał dużo czasu aktywnie, dlatego zdecydował się ukończyć studia na kierunku turystycznym. Po zdobyciu wykształcenia wyższego, wyjechał na Gran Canarię. Do Paryża zdecydował się wybrać cztery lata później. Dzisiaj, Micael kontynuuje swoją przygodę z turystyką w biurze GlobeSailor jako doradca na rynku hiszpańskojęzycznym. Obsługuje klientów w języku portugalskim, francuskim, hiszpańskim, katalońskim i angielskim.

Antoine

Antoine

Country Manager France

To właśnie w Wandei, na Ile d'Yeu, Antoine od najmłodszych lat stał się fanem oceanu. Po ukończeniu studiów z zakresu biznesu międzynarodowego na Uniwersytecie w Birmingham w Wielkiej Brytanii, pracował w handlu detalicznym, imporcie/eksporcie, a następnie w branży cyfrowej. Entuzjasta sportów wszelkiego rodzaju, przeniósł się do Lorient i zbliżył się do oceanu, odkrywając nowe pasje (surfing, J80 i rejsy z rodziną i przyjaciółmi). Dołączył do GlobeSailor na początku 2023 roku jako Country Mana ... czytaj więcejger France i aktywnie uczestniczył w rozwoju firmy na rynku francuskim.

Sophie

Sophie

Charter Advisor US&UK

Pochodząca z Seattle, w stanie Waszyngton, Sophie spędziła sześć lat pracując w hotelarstwie i obsłudze klienta w Stanach Zjednoczonych. To właśnie w Chicago odkryła swoją miłość do żeglarstwa, uzyskując certyfikat U.S. Sailing Keelboat od Columbia Yacht Club. Po ukończeniu studiów MBA w zakresie międzynarodowego biznesu i zarządzania na DePaul University w Chicago, spełniła swoje marzenie o przeprowadzce do Paryża w 2022 roku. Sophie lubi podróże, naukę języków obcych i czytanie dobrej książki ... czytaj więcejw paryskiej kawiarni.

Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.