Nasz zespół

Globe Sailor

Założona w 2008 roku w Paryżu, GlobeSailor SAS jest jedną z największych firm czarteru jachtów on-line. Naszym celem jest maksymalne ułatwienie procesu czarteru łodzi, a tym samym propagowanie wspaniałej pasji, jaką jest żeglarstwo. Na początku prawdziwym wyzwaniem było nie tylko znalezienie odpowiedniej łodzi, lecz przede wszystkim niezawodnego armatora, świadczącego swe usługi na najwyższym poziomie. Dziś współpracujemy z wieloma zaufanymi i sprawdzonymi firmami czarterowymi, co w połączeniu z obsługą klienta w 7 językach przekłada się na popularność i rozpoznawalność marki GlobeSailor w branży czarterowej

Nasz zespół

Olivier Albahary

Olivier Albahary

CEO & Co-Founder

Wyspecjalizowany w eko-technologii, Olivier jest inżynierem szkoły AgroParisTech. Przed założeniem GlobeSailor, pracował on w firmie Agoranov jako Business Manager wspierając innowacyjnych przedsiębiorców w ich szybkim rozwoju. Podczas pracy dla Agoranov Olivier poszeszył swoją wiedzę w dziedzinie kierownictwa, finansów i innowacji. Olivier jest także współzałożycielem i redaktorem Guides du Bourlingueur. W odpowiedzi na zapotrzebowanie żeglarzy na czarter jachtów na całym świecie, w 2008 stworzył GlobeSailor.

Evgueni Kocheliaev

Evgueni Kocheliaev

CTO & Co-Founder

Inżynier szkoły EPITECH, Evgueni jest pasjonatem Internetu, innowacyjnych technologii oraz przedsiębiorczości. W lipcu 2008 rozpoczął on swój udział w tworzeniu GlobeSailor wnosząc swoje doświadczenie w zakresie rozwoju i zarządzania projektami internetowymi. W czasie wolnym od programowania, lubi aktywny wypoczynek taki jak paintball czy gokarty.

Alice

Alice

Country Manager - Italy

Po ukończeniu studiów filozoficznych i zarządzania, Alicja pracowała przez kilka lat w marketingu i komunikacji. Do GlobeSailor dołączyła w 2010 roku jako Menadżer sprzedaży we Włoszech. Poza swoją pracą Alicja uwielbia żeglowanie i podróże!

Laura

Laura

Country Manager - Spain

Laura studiowała Web Communication w Madrycie i rozpoczeła pracę w Web Marketingu i Social Media. Do zespołu dołączyła w 2011 roku aby rozwinąć rynek hiszpański. Zna hiszpański, angielski i francuski. Kocha podróżować- oczywiście łodzią!

Romain

Romain

Account Manager - France

Romain zakochał się w morzu już jako dziecko. Po ukończeniu szkoły biznesowej postanowił udekumentować swoją wiedzę żeglarską i zdał licencję na żeglarza morskiego a następnie łącząc pasję biznesową i żeglarską i rozpoczął pracę w branży wynajmu łodzi. Na początku swojej kariery zawodowej Romain pracował w SunSail jednak w 2013 roku postanowił dołączyć do GlobeSailor. Romain zna na pamięć wszystkie obszary nawigacyjne w których udało mu się jak do tej pory pływać. Są to Karaiby, Brytania i Morze Śródziemne.

Pavel

Pavel

Country Manager - Russia

Po ukończeniu studiów biznesu miedzynarodowego i marketingu, Pavel dołączył do zespołu GlobeSailor w 2013 roku aby poprawić pozycję firmy na rynku rosyjskim. Jego fascynacja podróżami oraz sportami wodnymi jest istotnym czynnikim pomagającym w spełnianiu oczekiwań klientów z całego świata. Paweł jest także niepokonanym mistrzem szachowym!

Anne

Anne

Head of Communication

Dla Anny przygoda z żeglarstwem zaczęła się niebanalnie, ponieważ od rejsu jachtostopem przez Atlantyk. Zauroczona podróżą, już po pierwszych kilku milach postanowiła związać się z tym sportem zawodowo. Po ukończonych szkoleniach i pozytywnie zdanych egzaminach końcowych na stopnie instruktorskie żeglarstwa, przeniosła się do Bretanii w północno-zachodniej Francji i dołączyła do ekipy GlobeSailor, gdzie jest odpowiedzialna za komunikację w firmie.

Clément

Clément

Account Manager France

Urodzony w La Rochelle i bezwarunkowo kochający morze, Clement od zawsze wiedział, jak połączyć swoje zamiłowanie do żeglarstwa, surfingu i podróżowania, z życiem zawodowym. Po ukończonych studiach o profilu biznesowym pomagał podbijać międzynarodowe rynki konstruktorom katamaranów z Francji i USA. Do ekipy GlobeSailor dołączył w 2014 roku, aby z uśmiechem na twarzy służyć radą w temacie wyboru najlepszej jednostki i kierunku rejsu.

Jean-François

Jean-François

Sales Director

Jean-François pochodzi z Normandii, gdzie odkrył pasję żeglarską i windsurfingową jeszcze jako dziecko. Po ukończeniu studiów biznesowo-marketingowych, spędził kilka lat poza granicami Francji pracując w kilku różnych firmach aby w 2014 roku dołączyć do załogi GlobeSailor. Jean-François kocha żeglować na Kanale Angielskim jednakże może pochwalić się także rejsami w Brytanii, na Morzu Śródziemnym i na Karaibach.

Marin

Marin

Country Manager - US&UK

Po ukończeniu studiów ekonomicznych na Uniwersytecie w Zagrzebiu, Marin mieszkał w wielu krajach. Po 3 ciężkich zimach w Kanadzie zdecydował się wrócić do ciepłej i słonecznej Europy. W 2015 roku Marin dołączył do GlobeSailor aby być odpowiedzialny za rynek anglojęzyczny. Marin zna angielski, chorwacki, włoski, hiszpański, niemiecki i francuski. W wolnym czasie bawi się gotowaniem, uprawia sport i podróżuje. Zgodnie z oryginalnym tłumaczeniem jego imiona Marin- kocha morze.

Emeric

Emeric

Account Manager - France

Nie gdzie indziej jak w Południowej Brytanii Emeric odkrył żeglarstwo i sporty wodne. Emeric uczestniczył w kilku kursach Glenans i odbył rejsy na Morzu Śródziemnym. Emeric podczas studiów Biznesowych angażował się w życie studenckie poprzez organizowanie rejsów studenckich. W celu zdobycia międzynarodowego doświadczenia Emeric odbył kilka staży poza granicami Francji. Do zespołu GlobeSailor dołączył w 2016 roku aby dzielić się zamiłowaniem do przygód ze swoimi klientami.

Adam

Adam

Country Manager - Poland

Adam wychowywał się w Polsce gdzie ukończył studia ekonometrii. Podczas swoich studiów, podczas jednego z żeglarskich wyjazdów decyduje się na udokumentowanie umiejętności na Mazurach. W 2016 roku dołącza do załogi GlobeSailor gdzie może połączyć swoje dwie wielkie pasje czyli online marketing oraz żeglarstwo. Czas poza łodzią spędza na gotowaniu, wspinaczce i grze na gitarze.

Grace

Grace

Account Manager - US&UK

Grace urodziła się w Mississipi w USA. Po ukończeniu studiów z zakresu Linguistics and International Business wyruszyła w podróż dookoła świata, aby następnie osiąść w Paryżu. Tutaj też w 2017 roku dołączyła do załogi GlobeSailor. Żeglarstwo wyssała z mlekiem matki, szkoląc się pod okiem dziadka w Zatoce Meksykańskiej. W wolnym czasie uwielbia podróżować, uprawia jogę, oraz śpiewa w lokalnym chórze.

Damiana

Damiana

Account Manager - Italy

Damiana, pochodząca z niewielkiej nadmorskiej miejscowości Marina di Camerota, położonej trzy godziny na południe od Neapolu, od dzieciństwa fascynowała się podróżami, literaturą i gastronomią. Po uzyskaniu tytułu magistra dziennikarstwa w Rzymie, postanowiła przemierzyć całą Europę, ostatecznie osiadając na dłużej w Paryżu. Doświadczenie zawodowe zdobywała najpierw jako Community Manager, a następnie asystent sprzedaży w dwóch paryskich start-upach. Do GlobeSailor dołączyła w 2018 roku.

Maria

Maria

Sales & Marketing - Russia

Maria urodziła się w Moskwie, od zawsze uwielbiała podróże. Podczas studiów na Uniwersytecie im. M. Łomonosowa w Moskwie, gdzie studiowała tłumaczenia, wyjechała na wymianę studencką do Nowej Zelandii. Swoją pierwszą pracę za granicą znalazła w USA, ale jej marzeniem był przyjazd do Francji, gdzie mogłaby skończyć studia. Na paryskim uniwersytecie Sorbona, ukończyła studia magisterskie na kierunku handel i biznes międzynarodowy. W 2018 roku dołączyła do GlobeSailor. Od kiedy po raz pierwszy zetknęła się z żeglarstwem, a było to w Grecji, stało się to jej hobby. Maria mówi po rosyjsku, angielsku i francusku i cieszy się z możliwości dzielenia się swoją pasją z klientami.

Chiara

Chiara

Account Manager - Italy

Nie indziej jak właśnie przy jeziorze Maggiore we Włoszech, Chiara rozpoczeła swoją przygodę żeglarską. Urodzona w północnych Włoszech, Chiara uwielbia podróże zagraniczne. Po ukończeniu studiów międzynarodowych decuduje się na podróż do Australi gdzie spędza 2 lata. W 2018 decyduje się wrócić do Europy i dołącza do załogi GlobeSailor. Chiara mówi w języku Włoskim, Angielskim, Francuskim i Hiszpańskim.

Tycho

Tycho

Account Manager - Germany

Tycho, kiedy był jeszcze małym chłopcem, odkrył swoją pasję do morza i do żeglarstwa. Od tego czasu pokonał 10 000 mil morskich na Morzu Bałtyckim, Północnym, Śródziemnym oraz na Oceanie Atlantyckim i Oceanie Indyjskim. Tycho uczył się i szkolił swoje żeglarskie umiejętności na wakacyjnych rejsach z przyjaciółmi, jako profesjonalny skipper oraz na zwycięskich transatlantyckich regatach. W 2018 roku Tycho postanowił połączyć swoją pasję z karierą i dlatego dołączył do GlobeSailor. Teraz dzieli się swoim entuzjazmem i doświadczeniem z klientami, którym pomaga zorganizować rejs marzeń.

Ian

Ian

Booking Advisor US&UK

Ian urodził się i wychował w Toronto w Kanadzie. Jego pasja żeglarska rozwinęła się wokół regionu Wielkich Jezior i na wybrzeżu Atlantyku, gdzie Ian spędzał swoje letnie wakacje. Po uzyskaniu tytułu magistra finansów i ekonomii na Uniwersytecie w Genewie, Ian pracował nad analizą statystyczną wyników osiąganych przez zawodowych sportowców. Pragnienie nowego i nieznanego skłoniło go do podróży dookoła świata, po której osiedlił się w Paryżu, gdzie na początku 2019 roku dołączył do zespołu amerykańsko-brytyjskiego GlobesSailor. W wolnym czasie Ian uwielbia gotować, podróżować i zawsze śledzi wyniki kanadyjskiego sportu narodowego, hokeja i swojej ulubionej drużyny... Go, Leafs, Go!

Lisanne

Lisanne

Booking Advisor - US&UK

Od najmłodszych lat Lisanne żeglowała z ojcem po pięknych jeziorach niderlandzkich. Po ukończeniu Hotelschool The Hague, School for Hospitality Management, przez kilka lat pracowała w międzynarodowej branży hotelarskiej (Nowy Jork, St. Barth, Cirencester, Amsterdam). Teraz łączy swoją wiedzę na temat obsługi klienta / gościnności z pasją do żeglarstwa i podróży dla naszego zespołu z USA / Wielkiej Brytanii. Lisanne mówi w kilku językach: angielskim, francuskim, niemieckim i oczywiście holenderskim!

Estelle

Estelle

Booking Advisor - Germany

Estelle, Niemka urodzona we Francji, ma tytuł magistra w dziedzinie turystyki i inżynierii wybrzeża. Jako dziecko odkryła świat żeglarstwa w południowej Bretanii. Dzisiaj ma okazję łączyć pasję, języki i pracę. Dołączyła do GlobeSailor, aby wspierać rynek niemieckojęzyczny. Estelle zawsze stara się odkrywać nowe horyzonty.

Christian

Christian

Booking Advisor - Germany

Christian pochodzi z południowych Niemiec z rodziny windsurferów. Pierwsze kroki w żeglarstwie stawiał na katamaranie w Południowej Francji. Jako pasjonat języków i podróży zdecydował się na studiowanie turystyki i ekonomii. Licencję żeglarską zdał w zatoce Jade, na przeciwko Wilhelmshaven, które znajduje się na linii brzegowej Morza Północnego. Od tego czasu Christian nie może rozstać się z żeglarstwem. W listopadzie 2019 roku dołączył on do niemieckiego zespołu GlobeSailor jako Booking Advisor i doradza niemieckojęzycznym klientom, gdzie warto popłynąć w kolejny rejs.

Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.