Nasz zespół

Globe SailorNasz zespół

Olivier Albahary

Olivier Albahary

CEO & Co-Founder

Wyspecjalizowany w eko-technologii, Olivier jest inżynierem szkoły AgroParisTech. Przed założeniem GlobeSailor, pracował on w firmie Agoranov jako Business Manager wspierając innowacyjnych przedsiębiorców w ich szybkim rozwoju. Podczas pracy dla Agoranov Olivier poszeszył swoją wiedzę w dziedzinie kierownictwa, finansów i innowacji. Olivier jest także współzałożycielem i redaktorem Guides du Bourlingueur. W odpowiedzi na zapotrzebowanie żeglarzy na czarter jachtów na całym świecie, w 2008 stworz ... czytaj więcejył GlobeSailor.

Evgueni Kocheliaev

Evgueni Kocheliaev

CTO & Co-Founder

Inżynier szkoły EPITECH, Evgueni jest pasjonatem Internetu, innowacyjnych technologii oraz przedsiębiorczości. W lipcu 2008 rozpoczął on swój udział w tworzeniu GlobeSailor wnosząc swoje doświadczenie w zakresie rozwoju i zarządzania projektami internetowymi. W czasie wolnym od programowania, lubi aktywny wypoczynek taki jak paintball czy gokarty.

Romain

Romain

Booking Manager - France

Romain zakochał się w morzu już jako dziecko. Po ukończeniu szkoły biznesowej postanowił udekumentować swoją wiedzę żeglarską i zdał licencję na żeglarza morskiego a następnie łącząc pasję biznesową i żeglarską i rozpoczął pracę w branży wynajmu łodzi. Na początku swojej kariery zawodowej Romain pracował w SunSail jednak w 2013 roku postanowił dołączyć do GlobeSailor. Romain zna na pamięć wszystkie obszary nawigacyjne w których udało mu się jak do tej pory pływać. Są to Karaiby, Brytania i Morze ... czytaj więcej Śródziemne.

Pavel

Pavel

Country Manager - Russia

Po ukończeniu studiów biznesu miedzynarodowego i marketingu, Pavel dołączył do zespołu GlobeSailor w 2013 roku aby poprawić pozycję firmy na rynku rosyjskim. Jego fascynacja podróżami oraz sportami wodnymi jest istotnym czynnikim pomagającym w spełnianiu oczekiwań klientów z całego świata. Paweł jest także niepokonanym mistrzem szachowym!

Clément

Clément

Account Manager France

Urodzony w La Rochelle i bezwarunkowo kochający morze, Clement od zawsze wiedział, jak połączyć swoje zamiłowanie do żeglarstwa, surfingu i podróżowania, z życiem zawodowym. Po ukończonych studiach o profilu biznesowym pomagał podbijać międzynarodowe rynki konstruktorom katamaranów z Francji i USA. Do ekipy GlobeSailor dołączył w 2014 roku, aby z uśmiechem na twarzy służyć radą w temacie wyboru najlepszej jednostki i kierunku rejsu.

Marin

Marin

Country Manager - US&UK

Po ukończeniu studiów ekonomicznych na Uniwersytecie w Zagrzebiu, Marin mieszkał w wielu krajach. Po 3 ciężkich zimach w Kanadzie zdecydował się wrócić do ciepłej i słonecznej Europy. W 2015 roku Marin dołączył do GlobeSailor aby być odpowiedzialny za rynek anglojęzyczny. Marin zna angielski, chorwacki, włoski, hiszpański, niemiecki i francuski. W wolnym czasie bawi się gotowaniem, uprawia sport i podróżuje. Zgodnie z oryginalnym tłumaczeniem jego imiona Marin- kocha morze.

Pierre-Marie

Pierre-Marie

Booking Manager - France

Pochodzący z północnej Bretanii Pierre-Marie spędził wczesne lata swojego życia w Nowej Kaledonii. Dorastał w Saint-Malo, gdzie odkrył żeglarstwo i już w wieku 9 lat popłynął na swoje pierwsze regaty u podnóża murów miejskich w klasach Optimist i Laser. Jako zapalony podróżnik odkrył urok rejsów przeprawiając się dwukrotnie przez morze śródziemne. Następnie odbył rejs przez Atlantyk katamaranem i spędził sezon żeglarski na Antylach. Pierre-Marie dołączył do załogi Globesailor pod koniec 2021 rok ... czytaj więceju, po dwóch latach obsługiwania klientów w wysokiej klasy stoczni katamaranów.

Emeric

Emeric

CSR & Training Manager

Nie gdzie indziej jak w Południowej Brytanii Emeric odkrył żeglarstwo i sporty wodne. Emeric uczestniczył w kilku kursach Glenans i odbył rejsy na Morzu Śródziemnym. Emeric podczas studiów Biznesowych angażował się w życie studenckie poprzez organizowanie rejsów studenckich. W celu zdobycia międzynarodowego doświadczenia Emeric odbył kilka staży poza granicami Francji. Do zespołu GlobeSailor dołączył w 2016 roku aby dzielić się zamiłowaniem do przygód ze swoimi klientami.

Adam

Adam

Country Manager - Poland

Adam wychowywał się w Polsce gdzie ukończył studia ekonometrii. Podczas swoich studiów, podczas jednego z żeglarskich wyjazdów decyduje się na udokumentowanie umiejętności na Mazurach. W 2016 roku dołącza do załogi GlobeSailor gdzie może połączyć swoje dwie wielkie pasje czyli online marketing oraz żeglarstwo. Czas poza łodzią spędza na gotowaniu, wspinaczce i grze na gitarze.

Kirsten

Kirsten

Country Manager - DACH

Mimo że Kirsten wywróciła się podczas swojej pierwszej samotnej wyprawy żeglarskiej, nie odstraszyły jej zimne wody jeziora Ossiach w Austrii. Słusznie – dwa dni później, w swoje 9. urodziny, wygrała swoje pierwsze regaty. Jej zamiłowanie do sportów wodnych, podróży i Francji sprowadził ją do GlobeSailor w Paryżu w 2017 roku po studiach dziennikarstwa niemiecko-francuskiego i pierwszych doświadczeniach w komunikacji i marketingu, gdzie od tego czasu jest odpowiedzialna za rynek niemieckojęzyczny ... czytaj więcej.

Damiana

Damiana

Booking Advisor - Italy

Damiana, pochodząca z niewielkiej nadmorskiej miejscowości Marina di Camerota, położonej trzy godziny na południe od Neapolu, od dzieciństwa fascynowała się podróżami, literaturą i gastronomią. Po uzyskaniu tytułu magistra dziennikarstwa w Rzymie, postanowiła przemierzyć całą Europę, ostatecznie osiadając na dłużej w Paryżu. Doświadczenie zawodowe zdobywała najpierw jako Community Manager, a następnie asystent sprzedaży w dwóch paryskich start-upach. Do GlobeSailor dołączyła w 2018 roku.

Chiara

Chiara

Booking Advisor - Italy

Nie indziej jak właśnie przy jeziorze Maggiore we Włoszech, Chiara rozpoczeła swoją przygodę żeglarską. Urodzona w północnych Włoszech, Chiara uwielbia podróże zagraniczne. Po ukończeniu studiów międzynarodowych decuduje się na podróż do Australi gdzie spędza 2 lata. W 2018 decyduje się wrócić do Europy i dołącza do załogi GlobeSailor. Chiara mówi w języku Włoskim, Angielskim, Francuskim i Hiszpańskim.

Marine

Marine

Responsable Medias & Communication

Urodzona i wychowana nad morzem Marine pływa i żegluje od dzieciństwa. Studia za granicą i roczna podróż po 13 krajach Europy zrobiły z niej szaloną podróżniczkę. Nigdy nie wypuszcza telefonu komórkowego z rąk i jest uzależniona od sieci społecznościowych, takich jak Instagram. Jak można sobie wyobrazić, w naturalny sposób dołączyła do działu komunikacji GlobeSailor. Jej największe marzenie? Wodoodporny smartfon, który pozwala jej być online zarówno pod wodą, jak i na wodzie!

Laura

Laura

Booking Manager - DACH

Urodzona w Hamburgu Laura od najmłodszych lat pasjonowała się morzem. Podczas studiów turystycznych spędziła rok za granicą w La Rochelle. Swój zapał do żeglowania odkryła podczas lekcji żeglarstwa na łodziach uniwersyteckich. Po ukończeniu studiów Laura została w La Rochelle z pragnieniem przekształcenia swojego hobby w karierę. Laura jest w GlobeSailor od początku 2019 roku i wspiera międzynarodowy zespół czarterów kabin.

Lisanne

Lisanne

Booking Advisor & Yachting Specialist - US&UK

Od najmłodszych lat Lisanne żeglowała z ojcem po pięknych jeziorach niderlandzkich. Po ukończeniu Hotelschool The Hague, School for Hospitality Management, przez kilka lat pracowała w międzynarodowej branży hotelarskiej (Nowy Jork, St. Barth, Cirencester, Amsterdam). Teraz łączy swoją wiedzę na temat obsługi klienta / gościnności z pasją do żeglarstwa i podróży dla naszego zespołu z USA / Wielkiej Brytanii. Lisanne mówi w kilku językach: angielskim, francuskim, niemieckim i oczywiście holendersk ... czytaj więcejim!

Florian

Florian

Booking Manager - France

Florian urodził się w Quimper i dorastał w Combrit Saint-Marine w południowym Finistère, w sercu krainy Bigouden! Swoje pierwsze mile przepłynął na Optimists i Hobie Cats przy ujściu rzeki Odet. Później odkrył otwarte morza wokół archipelagu Glénans na 9-metrowej łodzi kilowej swojego dziadka. To poczucie wolności i fascynacja potęgą żywiołów nie opuściły go aż do teraz. Florian zrobił podwójny dyplom (IUT i Business School) i w tym kontekście pracował najpierw w stoczni Structures (Pogo), a nas ... czytaj więcejtępnie w SRR (Société des Régates Rochelaises), gdzie odkrył regaty Surprise, a nawet miał okazję zorganizować Mistrzostwa Świata Hobie Cat. Teraz jego marzeniem jest transatlantyk! Do tego czasu śledzi przygody swoich ulubionych żeglarzy, takich jak Clarisse Cremer. Florian również sporo podróżuje: Erasmus w Finlandii, półroczna misja humanitarna w Nowej Zelandii i Irlandii. A ten bretoński poszukiwacz przygód zaskoczy Cię jeszcze bardziej: dyskretny i wyluzowany z natury, warto go lepiej poznać. Jego koledzy, liczni przyjaciele, zadowoleni klienci GlobeSailor czy organizacje humanitarne, dla których poświęcił swój czas, z pewnością się z tym zgodzą. Na koniec warto wspomnieć, że Florian ma ekologiczne podejście do życia i że napisał swoją pracę magisterską na temat demontażu łodzi.

Angie

Angie

Spain & Latam Account Specialist

Pochodząca z Kolumbii Angie zdecydowała się na ukończenie studiów magisterskich w dziedzinie biznesu międzynarodowego we Francji. W 2020 dołącza do GlobeSailor, aby wspierać zespół Hiszpańskojęzyczny, gdzie odkrywa ekscytujący świat żeglarstwa. Od dzieciństwa fascynują ją piękne karaibskie krajobrazy, tropikalny klimat jej ojczyzny i morski wszechświat. Z przyjemnością poleci najbardziej rajskie miejsca na wakacje.

Nathalia

Nathalia

Booking Advisor - Poland

Jej celem jest zwiedzić jak najwięcej miejsc na świecie. Miłośniczka podróżowania, dużym krokiem wskoczyła do świata żeglarskiego, aby z jednej strony odkryć podróże z nieco innej perspektywy, ale i dzielić się wiedzą i pomagać klientom w organizacji rejsów.

Stefany

Stefany

Booking Advisor - Spain & Latam

Urodzona w Cúcuta, mieście położonym na północy Kolumbii. Stefany zawsze pociągały podróże i przygody. Po ukończeniu studiów w zakresie języków obcych w kraju pochodzenia, przez pół roku mieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie otworzyła swój umysł i możliwości, aby przenieść się do Francji w 2016 roku, a następnie zrobić tytuł magistra w ücialcia. Pasja do morza, podróży i komunikacji skutkowała dołączeniem do zespołu GlobeSailor w 2021 r. Wsparła zespół Hiszpańskojęzyczny na stanowisku asysten ... czytaj więcejta komercji i marketingu w Paryżu. Jakie ma plany na przyszłość? Własny hotel w Kolumbii i powrót na Karaiby własną łodzią.

Anne

Anne

Booking Advisor - DACH

Dorastając w Bretanii, a dokładniej w południowym Finistère, Aurore rozwinęła swoją pasję do świata żeglarskiego: od stowarzyszenia surfingowego „WSA” po windsurfing, narty wodne i podwodne polowania, brakowało tylko żeglarstwa – które rozpoczęła w szkole żeglarskiej "Cardinale Sud" w Port Manec'h, najpierw jako student, a potem jako trener. W międzyczasie śpiewająco ukończyła studia magisterskie z geopolityki i ekonomii międzynarodowej. Równocześnie była aktywna jako prezes klubu żeglarskiego s ... czytaj więcejwojej uczelni oraz w organizacji dwóch CCE (Course Croisière Edhec) na Grand Surprise. Aurore jest w stanie wesprzeć i doradzić we wszystkich projektach morskich i wycieczkowych we Francji i na Karaibach!

Céline

Céline

Booking Advisor - DACH

Celine pochodzi z małego miasteczka usytuowanego na obrzeżach Zurychu, w Szwajcarii. Jej największą pasją od najmłodszych lat jest podróżowanie. Po ukończeniu dwudziestu lat wyjechała w podróż po Azji na kilka miesięcy. Podczas poprzedniego doświadczenia zawodowego w branży lotniczej, Celine zdobyła swoje pierwsze doświadczenie związane z branżą turystyczną. Dodatkowo, posługuję się ona biegle trzema językami, tj. językiem szwajcarskim, niemieckim i angielskim. W celu nauczenia się francuskiego ... czytaj więcej, opuściła Szwajcarię i przeniosła się do Paryża. W wolnym czasie lubi spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną oraz aktywnie ćwiczyć jogę. Lubi też odkrywać nowe miejsca, ponieważ jest otwarta na odkrycie nowych kultur i na przeżycie nowych przygód.

Alicia

Alicia

Cruise booking advisor - France

Alicia dorastała w górach Jury. Ukończyła szkołę turystyczną, która pozwoliła jej zaspokoić pragnienie podróżowania, w szczególności odkrywając przez rok piękno Norwegii. Była to niepowtarzalna okazja do poznania wielu innych krajów i kultur. Po ukończeniu studiów Alicia przez półtora roku pracowała w biurze podróży, zanim przeniosła się do Lorient, aby rozpocząć nowe życie nad morzem. Alicia uwielbia podróże, gotowanie, piesze wycieczki oraz spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Louise

Louise

Customer Retention Manager

Urodzona i wykształcona w Anglii, Louise przez 14 lat pracowała w różnych agencjach marketingowych w Wielkiej Brytanii. W 2015 roku Louise uległa zamiłowaniu do podróżowania i wyruszyła w samotną podróż przez Amerykę, Fidżi, Nową Zelandię i Australię, zanim podjęła pracę jako szef kuchni we francuskich Alpach. Pobudzona nowymi przygodami, Louise podjęła szkolenie STCW, które umożliwiło jej wejście w świat jachtingu. W ciągu następnych czterech lat Louise uzyskała stanowiska stewardessy i szefa k ... czytaj więcejuchni na różnych prywatnych i czarterowych jachtach. Wreszcie, ułożywszy sobie życie w Bretanii, Louise dołączyła do Globe Sailor, gdzie może połączyć swoją pasję do podróży z zaangażowaniem w obsługę klienta!

Vincent

Vincent

Booking Advisor - US&UK

Urodzony w Belgii, z pochodzenia francuz i brytyjczyk, Vincent, dość wcześnie zaczął przejawiać zainteresowanie podróżami, kulturą i językami. Po ukończeniu studiów geograficznych, postanowił kupić bilet w jedną stronę do Ameryki Łacińskiej, gdzie został przez rok, doskonaląc swój hiszpański i ucząc się portugalskiego. Po powrocie do Europy ukończył studia magisterskie na kierunku International Business Development i zdecydował się kontynuować działalność w branży turystycznej. Prawdziwy miłośni ... czytaj więcejk sportu. Vincent jest bardzo towarzyski, zawsze chętny na wspólne wyjście do miasta czy weekendowy wypad ze znajomymi.

Teresa

Teresa

Country Manager Italy

Urodzona i wychowana na Sycylii Teresa ma w żyłach morze. Po wykształceniu turystycznym oraz dyplomie z języków obcych i literatury postanowiła przenieść się na stałe do Paryża i poświęcić się zawodowo fascynującemu światu podróży. Po wielu latach pracy jako Hospitality Manager zdecydowała się wejść na pokład GlobeSailor i zarządzać rynkiem włoskim. Teresa biegle posługuje się językiem francuskim, angielskim i hiszpańskim. W wolnym czasie jest super matką!

Elisabeth

Elisabeth

Booking Manager - France

Przygoda Elisabeth z żeglarstwem rozpoczęła się na Korsyce w Ajaccio, gdzie pracowała w firmie czarterującej łodzie. Następnie, po pobycie w Sunsail / Moorings, Elisabeth dołączała do różnych agencji wynajmu, aby rozwijać swoją umiejętność pracy z klientami. Wielokrotnie pływała po Antylach (St Martin, Gwadelupa, Martynika, a nawet Kuba) oraz w basenie Morza Śródziemnego (Baleary, Chorwacja, Grecja, Turcja...). Dla Elisabeth bardzo ważne jest, aby dobrze wykonywać swoją pracę, aby poznać teren, ... czytaj więcejobszar nawigacji i łodzie. Ceni sobie przede wszystkim kontakt z klientami. Oprócz żeglarstwa Elisabeth uprawia wiele sportów na świeżym powietrzu: kolarstwo, kajakarstwo, narciarstwo...

Marie

Marie

Cruise booking advisor - France

Marie pochodzi z Bretanii, regionu Francji silnie nacechowanego tradycjami celtyckimi. To zainspirowało ją do podróży do Szkocji i Irlandii, aby dzielić się swoim doświadczeniem z innymi! Po ukończeniu college'u turystycznego Marie wyjechała do Londynu i Paryża, aby pracować w agencjach turystycznych, wysyłając klientów na wycieczki po całym świecie. Marie w końcu zdecydowała się na powrót do swoich korzeni i dołączyła do zespołu Globesailor w Lorient w 2022 roku.

Christopher

Christopher

Booking Advisor - France

Urodzony w Lorient w Bretanii Christopher od najmłodszych lat pasjonował się żeglarstwem i sportami wodnymi. W końcu zamienił swoją pasję w zawód, studiował i uzyskał licencjat handlowca w branży łodzi. Christopher zaczynał od sprzedaży łodzi, a teraz pracuje w sprzedaży w GlobeSailor. Ze swoją zaraźliwą pasją i dobrym humorem z przyjemnością doradzi Ci w sprawie Twojego kolejnego czarteru!

Simon

Simon

Booking Advisor - France

Simon pochodzi z Quimper w Bretanii i wychował się w żeglarskiej rodzinie. Chętnie odkrywa wszystkie rodzaje sportów wodnych. Zakochał się w morzu podczas rejsów żeglarskich, wypraw wiosłowych na wybrzeżu Finistère i wielu różnych sesji surfingu. Po ukończeniu szkoły biznesu odbył staż w firmie specjalizującej się w rozwoju sportów wodnych. Po tym doświadczeniu Simon dołączył do GlobeSailor, aby jak najlepiej poprowadzić klientów w poszukiwaniu wakacji na wodzie.

Dayana

Dayana

Booking Advisor - Spain & Latam

Dayana dorastała nad morzem w Grau w Peru, ciesząc się wspaniałym klimatem i kulinarnymi specjałami. Po ukończeniu studiów na kierunku International Business w Limie, postanowiła przenieść się do Paryża i zdobyć tytuł magistra w dziedzinie turystyki. Dzięki biegłej znajomości języka hiszpańskiego, angielskiego i francuskiego, po kilku latach pracy w sektorze turystycznym, w 2022 r. zdecydowała się dołączyć do GlobeSailor i obecnie odkrywa morze na nowo, tym razem z pokładu łodzi.

Charlotte

Charlotte

Marketing Director

Charlotte zawsze była blisko oceanu. Od kilku lat mieszka w Lorient, w sercu żeglarskiego zagłębia. Od dziecka związana jest ze środowiskiem regat oceanicznych i rejsów rodzinnych. Wolny czas poświęca swoim pasjom: podróże, surfing i żeglowanie z rodziną! Charlotte dołączyła do załogi GlobeSailor w 2022 roku, mając za sobą kilka doświadczeń w marketingu i e-commerce we Francji i za granicą oraz dyplom ukończenia szkoły biznesu.

Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.