3 kroki do rezerwacji

1 | Opisz swój wymarzony rejs

Z pomocą formularza kontaktowego opisz jacht lub katamaran, którego szukasz. Napisz ile osób dorosłych i dzieci będzie brać udział w rejsie, podaj typ, długosć i wiek jednostki, a także ilość kabin. Nie zapomnij o datach i destynacji! Jeśli masz preferencje co do modelu, marki, dodatkowego wyposażenia, chcesz skorzystać z usług skippera, hostessy czy kucharza - koniecznie napisz o tym w formularzu.

1

2 | Otrzymaj spersonalizowaną ofertę

2

Nasi eksperci nautyczni skontaktują się z armatorami i przedstawią 3-5 jednostek, które spełniają oczekiwania. W 99% przypadków jest wśród nich ta jedyna. Jeśli Twoje plany w międzyczasie zmieniły się - daj nam znać, a uaktualnimy ofertę. Pamiętaj, że Twój doradca z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania i przeprowadzi Cię przez proces rezerwacji krok po kroku.

3 | Zarezerwuj jacht szybko i bezpiecznie

Priorytetem GlobeSailor jest zapewnienie szybkich i bezpiecznych metod płatności. Możesz wpłacić zaliczkę kartą kredytową, PayPalem lub American Express. Do szyfrowania informacji używamy technologii SSL (Secure Socket Layer). Oczywiście możesz uiścić płatność klasycznym przelewem bankowym. W tym przypadku rezerwację potwierdza przesłanie potwierdzenia przelewu do doradcy GlobeSailor. Depozyt prześlemy do armatora po podpisaniu kontraktu przez wszystkie strony.

3
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.