Czarter łodzi na Seszelach

  • -20 %
  Bavaria Cruiser 46 - Bavaria (2016)Praslin
  Kabiny 4 cab
  Koje 8
  Silnik 1x75hp
  Zanurzenie 2.10m
  Rozmiar 47ft
  gpsautopilotbowthrusteranchor
  Od 3 790 €3 032 €*od 02/12 do 09/12Pokaż szczegóły
  • -20 %
  Bavaria Cruiser 46 - Bavaria (2017)Praslin
  Kabiny 4 cab
  Koje 8
  Silnik 1x55hp
  Zanurzenie 1.73m
  Rozmiar 47ft
  gpsautopilotbowthrusteranchor
  Od 3 790 €3 032 €*od 09/12 do 16/12Pokaż szczegóły
  • -5 %
  Sun Odyssey 419 - Jeanneau (2017)Praslin
  Kabiny 3 cab
  Koje 6+2
  Silnik 1x40hp
  Zanurzenie 2.10m
  Rozmiar 42ft
  gpsautopilotanchortoilet
  Od 3 255 €3 092 €*od 04/05 do 11/05Pokaż szczegóły
 1. surfrider
  • -20 %
  Dufour 520 Grand Large - Dufour (2018)Praslin
  Kabiny 5 cab
  Koje 10
  Silnik 1x110hp
  Zanurzenie 1.95m
  Rozmiar 50ft
  gpsautopilotwatermakerbowthrusteranchorgeneratortoilet
  Od 3 913 €3 130 €*od 01/10 do 08/10Pokaż szczegóły
  • -20 %
  Dufour 520 Grand Large - Dufour (2019)Praslin
  Kabiny 5 cab
  Koje 10+2
  Silnik ---
  Zanurzenie 1.95m
  Rozmiar 50ft
  gpsautopilotwatermakerbowthrusteranchorgeneratorwhinchtoilet
  Od 3 913 €3 130 €*od 01/10 do 08/10Pokaż szczegóły
 2. Gib Sea 472 - Gib Sea (1993)Mahe
  Kabiny 3 cab
  Koje 4
  Silnik ---
  Zanurzenie 2.00m
  Rozmiar 47ft
  gpsautopilotsolarpanelbbq
  Od8 400 €*od 30/09 do 07/10Pokaż szczegóły
 3. SeaStar (2002)Mahe
  Kabiny 9 cab
  Koje 12+8
  Silnik ---
  Zanurzenie 2.40m
  Rozmiar 127ft
  outboardacgpswatermakerbbqgenerator
  Od27 482 €*od 02/12 do 09/12Pokaż szczegóły
 4. SeaBird (2000)Mahe
  Kabiny 9 cab
  Koje 12+8
  Silnik 2x583hp
  Zanurzenie 3.20m
  Rozmiar 127ft
  outboardacgpswatermakerbbqgenerator
  Od27 482 €*od 02/12 do 09/12Pokaż szczegóły
Tylko kilka jednostek spełnia podane kryteria. Zmień parametry wyszukiwania, aby zobaczyć więcej wyników.
Cena orientacyjna bez zniżek

8 łodzi na Seszelach

Czarter łodzi zaglowych na Seszelach to idealne rozwiązanie dla Ciebie jeśli masz już dość szalonego trybu życia. Marzysz o żeglowaniu po turkusowo-błękitnych wodach i podziwianiu jednych z najbardziej luksusowych plaż na tej planecie? Odpocznij i zrelaksuj się czarterując jacht żaglowy na Seszelach. Archipelag ten, położony na środku Oceanu Indyjskiego, składa się ze 115 wysp, z których każda ma swoją własną wyjątkowość i skarby do odkrycia. Zajrzyj na targ Victoria w Mahe lub popływaj z gigantycznym żółwiem. Płyń z jednej wyspy na drugą na Seszelach, aby skorzystać z doskonałych warunków do żeglowania i cieszyć się ciepłą pogodą przez cały rok.

Nie przegap na Seszelach: Mahe, Praslin

Trzy powody, dla których warto wyczarterować jacht żaglowy na Seszelach

1. Ilość wysp

Wybierz jedną z 115 wysp do odkrycia! Tak, ten archipelag składa się z ponad 100 wysp unoszących się na środku Oceanu Indyjskiego. Przy tak wielu możliwościach trudno jest wybrać, na którą z nich się udać. Na szczęście czarter jachtu żaglowego na Seszelach jest najlepszym sposobem na poznanie wielu z tych wysp w krótkim czasie. Zdecyduj, jakie zajęcia chciałbyś wykonywać i jakie zabytki są obowiązkowe na Twojej trasie. Następnie wypłyń w rejs wynajętą łodzią i chłoń wyjątkowość każdego miejsca.

2.Zapierające dech w piersiach plaże

Kiedy będziesz przemieszczać się z jednej wyspy na drugą, koniecznie poświęć jedno popołudnie na żeglugę w kierunku wyspy La Digue i odwiedzenie Anse Source d'Argent. Miejsce to ma reputację najczęściej fotografowanej plaży na świecie i było tłem dla wielu filmów. Jedno spojrzenie z pokładu Twojej żaglówki pozwoli Ci zrozumieć, dlaczego. Płytka, krystalicznie czysta woda otoczona lśniącym, białym piaskiem i masywnymi głazami tworzy zapierającą dech w piersiach scenerię, której nigdy nie zapomnisz. Udaj się na Mahe i popłyń do Anse Major. Na tę plażę można dostać się jedynie pieszo lub łodzią, dlatego często zdarza się, że dzielisz piasek z nielicznymi. Skorzystaj z tej dziewiczej i odosobnionej przystani. Inne warte uwagi plaże na Seszelach to Anse Severe i Anse Lazio. Z tak wieloma niezwykłymi opcjami na pewno znajdziesz idealne miejsce do opalania!

3. Koniecznie trzeba zobaczyć miejsca światowego dziedzictwa

Wypożyczoną łodzią popłyń na Praslin, drugą co do wielkości wyspę archipelagu i wybierz się na wędrówkę po parku przyrody Vallee de Mai Nature Preserve.

Wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, znajdziesz tu cenny skarb wysp: palmę Coco de Mer. Roślina ta wytwarza największy orzech na ziemi, ważący nawet do 30 kg. Następnie udaj się na wyspy zewnętrzne, z których wiele jest zamieszkanych i ukazuje nagie piękno Ziemi. Wśród tych wysp znajduje się Atol Aldabra, drugi uznany przez UNESCO obiekt światowego dziedzictwa archipelagu. Ten odległy region składający się z czterech głównych wysp jest drugim co do wielkości atolem koralowym na świecie. Posiada on również tytuł największej populacji żółwi olbrzymich, których jest tu ponad 100 000. Czarter jachtu żaglowego na Seszelach pomoże Ci sprawdzić, co jest obowiązkowym punktem na liście światowego dziedzictwa.

Idealny dzień na PraslinJeśli szukasz ciszy i spokoju, to dobrze trafiłeś! Dzień na Praslin da Ci czas na naładowanie baterii. Skorzystaj z uroczych i cudownych plaż tej wyspy, takich jak Anse Georgette czy Anse Kerlan. Przybij do portu swoją żaglówką, a następnie zanurz palce w turkusowej wodzie lub spędź leniwy dzień opalając się na gładkim piasku. Skorzystaj z czystego oceanu i nurkuj z rurką obok przyjaznych żółwi. Jesteś głodny, ale nie chcesz oddalać się od plaży? Bez obaw, restauracja Bonbon Plume oferuje pyszne posiłki zaledwie kilka kroków od piasku Anse Lazio. Gdy żołądek jest już pełny i masz dość odpoczynku, udaj się do bardzo popularnego Vallée de Mai. Znajdziesz tu całą gamę tropikalnej flory i fauny. Uwaga, po całym dniu spędzonym na drugiej co do wielkości wyspie Seszeli możesz nie chcieć stąd wyjeżdżać!

Jak się dostać na Seszele Rozpoczynasz swój czarter jachtu żaglowego na Seszelach z Mahe? Świetnie, czas podróży do portu jest szybki i prosty. Najpierw przyleć na międzynarodowe lotnisko i weź tanią taksówkę lub autobus. Z centrum miasta Victoria jest tylko 11 km jazdy samochodem. Dla tych, których żeglarskie wakacje zaczynają się na innej wyspie, po wylądowaniu na międzynarodowym lotnisku wskocz na jeden z wielu oferowanych codziennie lotów krajowych!Wynajem jachtu żaglowego na Seszelach: Idealny sposób na spędzenie zimyWynajem łodzi żaglowych na Seszelach pozwoli Ci cieszyć się idealnymi warunkami żeglarskimi zimą!Pływanie w ogromnych rafach koralowychKilka miejsc na Seszelach wyróżnia się nienaruszonymi rafami koralowymi. Wynajęcie jachtu żaglowego na Seszelach pozwala na dotarcie do licznych miejsc do nurkowania. Nieporównywalnie piękne, olśni Cię kolorowy podwodny świat i bogata bioróżnorodność. Miejsce to jest idealne do nurkowania z rurką.Wynajem łodzi żaglowej na Seszelach: Wiele zajęć i atrakcjiSeszele są znane ze swoich pięknych krajobrazów i plaż, a także oferują niesamowitą różnorodność zajęć i atrakcji. Czy wiesz, że zbocza Morne Seychellois porasta las tropikalny, który wznosi się na wysokość ponad 1000 metrów nad poziom morza? Wynajmując jacht żaglowy na Seszelach, żegluj i odkrywaj różne wyspy. Na lądzie można jeździć na rowerze, wozem zaprzęgowym i odbywać liczne wędrówki. Wyspa Mahé oferuje kilka szlaków, które pozwalają odkryć "coco-fesse", czyli słynne coco de mer.

Warunki żeglowania na pokładzie jachtu na Seszelach

Idealny sezon na żeglowanie na Seszelach to okres od października do kwietnia. Dzięki północno-zachodnim wiatrom morze jest spokojne, a klimat raczej ciepły i wilgotny, co zapewnia dobre warunki do żeglugi. Pogoda jest czasami deszczowa, ale może zmieniać się bardzo szybko z jednej wyspy na drugą.Pora sucha trwa od maja do października i charakteryzuje się południowo-wschodnimi wiatrami pasatowymi, które wzburzają ocean. Jest to tak zwany "monsun potu". W sezonie letnim, w lipcu i sierpniu, niebo może być ciężkie.

Kilka pomysłów na postoje:

- La Digue, prawdopodobnie najpiękniejsza wyspa na Seszelach, jest obowiązkowym punktem programu. Tutaj można odbyć oryginalną wycieczkę po wyspie wozem bojowym!

- Wyspa Curieuse jest domem dla licznych żółwi olbrzymich, z których niektóre mają 200 lat.

- Wysepka Saint Pierre, skupisko okrągłych skał z masą dużych palm.

- Rezerwat przyrody Wyspa Kuzynów. Swój dom znalazło tu ponad 25 tys. ptaków.

- Praslin, gdzie wszystkie plaże są piękniejsze od innych. Zatrzymaj się na Anse Georgette, wysublimowanej plaży, na której kręcono film "Piraci z Karaibów", oraz na Anse Lazio, uważanej za najpiękniejszą plażę na świecie. Na wyspie znajduje się również Vallée de Mai, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W tym miejscu znajduje się największy na świecie las kokosowy!

Na Seszelach jest wiele innych atrakcji: Birds Islands, Little Sister, Big Sister, Felicite, Marianne, Fregate, naturalne akwarium w Sainte-Anne...

Nasze rady:

Ponieważ jest to drogi cel podróży, radzimy zarezerwować bilet lotniczy jak najwcześniej, aby lepiej zarządzać swoim budżetem.Czarter jachtu na Seszelach to wyjątkowy sposób na spędzenie wakacji, ale jeśli nie masz patentu a chcesz spędzić właśnie w taki sposób wakacje, wybierz czarter jachtu żaglowego ze skipperem.

Koszt wynajmu jachtu żaglowego na Seszelach.

Cena wynajmu jachtu żaglowego na Seszelach za tydzień waha się od 1600 € do 30 000 €. Koszt czarteru ze sternikiem wynosi dodatkowo około 150 €/dzień, a hostessy 130 €/dzień.
Skontaktuj się z doradcą GlobeSailor, aby zorganizować Twój wymarzony rejs na Seszelach

Zapraszamy Cię do kontaktu z naszymi doradcami - ekspertami nautycznymi. Opowiedz nam o Twoim wymarzonym czarterze i otrzymaj ofertę 3-5 jachtów idealnych na Twój rejs w ciągu 24 godzin.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.