Dobra łódź
Przetłumaczone automatycznie.
Łódź w dobrym stanie, czysta i uporządkowana, wyposażona w niezbędne rzeczy. Mieliśmy problem z akumulatorami, który został szybko rozwiązany przez ich wymianę na dwa nowe. Miałem pewne wątpliwości co do osoby odpowiedzialnej za bazę, z którą rozmawiałem dwukrotnie, moim zdaniem nie była zbyt uprzejma. Reszta personelu była bardzo grzeczna i pomocna. Łódź do polecenia, szczególnie z młodzieżą na pokładzie.