Czarter na kos
Przetłumaczone automatycznie.
Świetna łódź, wszystko działało. Załoga składała się tylko z 2 osób, co sprawiło, że przestrzeń była wygodna. Dla 6 osób wydaje mi się trochę ciasna, ale to świetna, zwrotna łódź o niskim zużyciu paliwa (musieliśmy korzystać z silnika przez pierwsze dwa dni z powodu silnego wiatru). Doskonałe przyjęcie.
Polecam dla maksymalnie 4 osób.