Wspaniały tydzień na sun odyssey 350
Przetłumaczone automatycznie.
Miałem wspaniały tydzień żeglując na Sun Odyssey 350. Marina jest blisko lotniska, a zakupy spożywcze są zaledwie 5 minut spacerem.
Personel jest bardzo miły, a łódź jest w doskonałym stanie. Odyssey jest dość lekka i ma okrągły kadłub, więc trochę się kołysze podczas kotwiczenia i na bojce, ale ogólnie jest to bardzo bezpieczna i komfortowa łódź do żeglowania.