Rejs w grecji
Przetłumaczone automatycznie.
Spędziliśmy bardzo miło czas w towarzystwie osób z różnych środowisk. Trasa i przystanki były dobrze dobrane. Kapitan, a zwłaszcza hostesska (dobra kucharka zresztą), byli uważni i oddani. Jeśli chodzi o łódź, to wielki luksus, ale mieliśmy problem z ciepłą wodą, który trochę czasu zajął, aby go rozwiązać.