Bardzo dobrze
Przetłumaczone automatycznie.
wyjątkowo przyjazny kierownik bazy (Saysail). Łódź była w bardzo dobrym stanie. Instruktaż, przekazanie i zwrot były całkowicie bezstresowe.
Jedynym minusem łodzi jest to, że kabina piętrowa nadaje się tylko dla małych osób; dla 7 lub 8 osób statek moim zdaniem jest za mały, chociaż kabina armatorska na dziobie była super.