Piękny tydzień żeglarski!!!
Przetłumaczone automatycznie.
Super miłe powitanie w porcie (bezpośrednio z zakupami na statek). Dobre, szybkie wprowadzenie i przekazanie (dobra ekipa). Na statku potrzebne są pewne poprawki pielęgnacyjne. Niestety, inwerter nie działał (przez 6 lat to nie jest zbyt ładne). Poza tym technicznie wszystko w porządku. Właściwie bardzo ładny statek. Na pewno wrócimy.