Świetny jacht na majorce
Przetłumaczone automatycznie.
Stan łodzi doskonały. Łódź super nowa, wszystko w cenie. Dobrze wyposażona i bezpieczna. To mała łódź, mniej niż 10 metrów. Idealna dla dwóch osób. Dla czterech osób w porządku. Dla sześciu osób lepiej nie. Uwaga, że w ogłoszeniu jest napisane, że żagiel jest rolowany, a w rzeczywistości jest składany.
Ludzie z firmy i portu macierzystego bardzo dobrze, bardzo dobre udogodnienia i obsługa.
Dla osób, które nie znają okolicy Majorki - Palma, ważne jest, aby wcześniej zaplanować, gdzie iść, gdzie spać i sprawdzić prognozę pogody. Uważaj na północną część (Sóller), jest bardzo mało miejsc, gdzie można odpocząć, jeśli wiatr wieje z północy (tramontana), musieliśmy zawrócić. Polecam udać się do Cabrery (uwaga, trzeba uzyskać pozwolenia).
Zadowolony w 100%.