Bardzo dobra obsługa globesailor
Przetłumaczone automatycznie.
Bardzo dobra obsługa GlobeSailor. Dobra komunikacja, szybka reakcja, wszystkie potrzebne informacje w porządku. Łódź w bardzo dobrym stanie, przyjęcie w marinie Gouvia bardzo dobre, profesjonaliści, szybcy, skuteczni, formalności załatwione błyskawicznie. Super! Dziękuję!
Polecam!
Wrócę w przyszłym roku! Pozdrawiam, JF Després