Dobra firma, dobra łódź
Przetłumaczone automatycznie.
Bardzo dobra firma. Bardzo uważny menedżer bazy, dobrze utrzymane, czyste łodzie, wszystko działa, pomoc przy cumowaniu, uczciwe rozliczenie na koniec. Lokalizacja również mi się podobała: dobra, cicha marina, duża odległość między pomostami, wygodne tankowanie.
Może dobrym pomysłem będzie zrobienie zakupów w drodze z lotniska: sklep w marinie jest drogi. Lepiej też wcześniej kupić kartę SIM i wymienić pieniądze: Orhaniye to głęboka wieś, a marina jest całkowicie odizolowana.
Chcę zwrócić uwagę na dwie rzeczy:
1. Pasywny starszy technik. Będziesz musiał sam zadać pytania, nie będzie pełnego briefingu.
2. Zawyżona cena za zgubione. Za utopioną rączkę wciągarki zażądano ode mnie 170 euro - cena z sufitu.