Top jacht, ale... pogoda
Przetłumaczone automatycznie.
... za to czarterujący nie może być odpowiedzialny. ;-) Mieliśmy tyle deszczu, że łódź była szczelna, bimini również. Obsługa na miejscu super, nie mieliśmy zastrzeżeń do łodzi, chętnie wrócimy. Z powodu niekorzystnych warunków pogodowych nasz zasięg działań był bardzo ograniczony, chcielibyśmy zobaczyć więcej wyspy i jej wspaniałych zatok.