128 katamarany na Seszelach

Katamaran czarter na Seszelach


Trzy powody, dla których warto wyczarterować katamaran na Seszelach

1. Tropikalny raj

Ten niezwykły archipelag cieszy się tropikalnym klimatem, co oznacza, że doświadczysz gorących temperatur przez cały rok! Średnia temperatura utrzymuje się na przyjemnym poziomie 29°C, a obfitość słońca tworzy idealne warunki na wspaniały dzień na morzu podczas czarteru katamaranu na Seszelach. Istnieją dwie odrębne pory roku zależne od wiatrów handlowych. Od maja do września wieją tu wiatry z południowego wschodu. Natomiast od października do kwietnia wieją wiatry z północnego zachodu. W miesiącach od grudnia do marca na archipelagu występują wzmożone opady deszczu.

2. Wyjątkowość każdej z wysp

Każda wyspa ma swój własny, niepowtarzalny charakter. Najbardziej efektywnym sposobem na poznanie piękna każdej z nich jest czarter katamaranu na Seszelach.

Trzy główne i najbardziej popularne wyspy na wynajem katamaranu na Seszelach to:Mahe - Oferuje mnóstwo atrakcji zarówno w wodzie, jak i poza nią, z których każdy może skorzystać. Znajdziesz tu liczne plaże, przy których możesz zacumować swój wynajęty katamaran na Seszelach, aby cieszyć się dniem relaksu i słońca. Na tej wyspie znajduje się międzynarodowe lotnisko, co sprawia, że jest to najlepsza wyspa do rozpoczęcia niezapomnianego rejsu.Praslin - zaledwie 45 minut drogi katamaranem od stolicy wyspy Victorii leży ta spokojna wyspa pełna atrakcji i atrakcji do zwiedzania.La Digue - Licząc mniej niż 3000 mieszkańców można tu naprawdę wczuć się w lokalną kulturę i żyć jak na wyspie. Posil się daniami kuchni kreolskiej, a następnie wróć na plażę wozem zaprzężonym w woły i wejdź na wynajmowany katamaran na Seszelach, aby udać się w podróż na kolejną wyspę.

3. Nurkowanie

Jesteś entuzjastą nurkowania lub snorkelingu? Ten archipelag jest uważany za jedno z najlepszych miejsc do nurkowania na świecie i to z oczywistych powodów. Ten odległy raj jest pełen różnorodnego życia morskiego, granitowych formacji i kolorowych raf koralowych. Zabierz swój sprzęt na czarter katamaranu na Seszelach i wskocz na środek Oceanu Indyjskiego, aby doświadczyć na własnej skórze tego niezapomnianego podwodnego piękna. Fakt: Temperatura wody pozostaje ciepła przez cały czas, osiągając nawet zdumiewające 29°C.

Popołudnie w La Digue

Jeśli szukasz bardziej tradycyjnego wyspiarskiego stylu życia, skieruj swój czarter katamaranu na Seszelach do La Digue. Większość turystów przyjeżdża na La Digue, aby cieszyć się swobodną atmosferą i spędzać dni na najsłynniejszych plażach świata. Jeśli chcesz spędzić popołudnie w mniej turystycznym miejscu, wybierz się na Anse Coco lub Anse La Reunion. Każda z nich oferuje przepiękne wybrzeża z turkusową wodą obmywającą białe piaszczyste brzegi.Wyspa ta jest również doskonałym miejscem dla miłośników przyrody. Wybierz się na wędrówkę jednym z licznych szlaków na całej wyspie, aby zobaczyć niezwykłe krajobrazy i nieznaną wielu osobom dziką przyrodę. Najlepszym sposobem na zwiedzanie tej spokojnej wyspy i przemieszczanie się po niej jest wypożyczenie roweru. (Często można też zobaczyć tradycyjne wozy zaprzężone w woły, które przewożą ludzi po mieście)!

Szukasz najlepszych miejsc, aby coś zjeść?Spędź wieczór, wpatrując się w ocean i delektując się smakiem owoców morza w Fish Trap Restaurant & Bar. Możesz też wypić świeży sok w Fruita Cabana Bar, który znajduje się tuż obok jednej z najlepszych plaż na wyspie.

Czarter katamaranów ze sternikiem

Jeśli nie posiadasz patentu, możesz wybrać wynajem katamaranu na Seszelach ze skipperem. Jest on zazwyczaj z miejsca skąd czarterujesz łódź i doskonale zna okolice.

Wynajem katamaranów na Seszelach: Dojazd

Dzięki temu, że coraz więcej międzynarodowych linii lotniczych oferuje bezpośrednie loty z miast europejskich, dotarcie na Seszele jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Główne lotnisko międzynarodowe znajduje się na wyspie Mahe. Jednak dzięki czarterowi katamaranu możesz szybko przemieszczać się z jednej wyspy na drugą, a jednocześnie chłonąć piękno, które Cię otacza.