Czarter Jachtów na Dominice

 1. Lagoon 450 F - Lagoon (2013)Dominika
  Pojemność 12
  Kabiny 6 cab
  Koje 8+4
  Silnik 2x55hp
  Zanurzenie ---
  Rozmiar 46ft
  outboardacgpsautopilotwatermakeranchorsolarpanelbbqgeneratorwhinch
  Od3 000 €*od 28/08 do 04/09Pokaż szczegóły
 2. Lagoon 450 F - Lagoon (2013)Dominika
  Pojemność 14
  Kabiny 6 cab
  Koje 8+4
  Silnik 2x55hp
  Zanurzenie ---
  Rozmiar 46ft
  outboardacgpsautopilotwatermakeranchorsolarpanelbbqgeneratorwhinch
  Od3 000 €*od 21/08 do 28/08Pokaż szczegóły
 3. Lagoon 450 F - Lagoon (2013)Dominika
  Pojemność 12
  Kabiny 6 cab
  Koje 8+4
  Silnik 2x55hp
  Zanurzenie ---
  Rozmiar 46ft
  outboardacgpsautopilotwatermakeranchorsolarpanelbbqgeneratorwhinch
  Od3 000 €*od 21/08 do 28/08Pokaż szczegóły
 4. Lagoon 400 - Lagoon (2013)Dominika
  Pojemność 10
  Kabiny 6 cab
  Koje 8+2
  Silnik 2x40hp
  Zanurzenie ---
  Rozmiar 39ft
  outboardacgpsautopilotwatermakeranchorsolarpanelbbq
  Od2 690 €*od 21/08 do 28/08Pokaż szczegóły
Tylko kilka jednostek spełnia podane kryteria. Zmień parametry wyszukiwania, aby zobaczyć więcej wyników.
Cena orientacyjna bez zniżek

Dominika, czyli raj dla miłośników natury

Na Dominice panuje klimat podrównikowy, bardzo wilgotny, z występującymi dość często cyklonami tropikalnymi. Średnia temperatura powietrza utrzymuje się na stałym poziomie przez cały rok i wynosi od 19 do 32 °C, a roczna suma opadów oscyluje wokół 1980 mm. Wszystko to sprawia, że czarter jachtó na Dominice możliwy jest praktycznie przez cały rok.

Dominika jest jednym ze słabiej rozwiniętych krajów Małych Antyli. Ma to swoje plusy, ponieważ wyspa należy jednocześnie do jednej z najmniej odkrytych i eksploatowanych miejsc na Karaibach. To prawdziwy raj dla miłośnikówfauny i flory z jej obfitością ptaków, motyli i fantastycznie kolorowych kwiatów. Do jej atutów należą niewątplwie nieskazitelnie czysta przyroda, liczne przepiękne wodospady, rzeki, jeziora oraz cudowne krajobrazy wulkanicznych wzniesień. Z racji wulkanicznego pochodzenia właśnie lokalne plaże nie są białe, lecz czarne. Prawdopodobnie właśnie ten fakt spowodował, że właściele wielkich, luksusowych hoteli upodobali sobie sąsiednie wyspy, Dominikę zostawiając we względnie nienaruszonym stanie. Dzięki temu Dominika jest wymarzonym miejscem na czarter łodzi i żeglugę zdala od turystycznego zgiełku.

Na miejscu warto z pewnością zejść głębiej na ląd, aby odkryć prawdziwy egzotyczny charakter i urok Dominiki. Na Iles des Santes możemy zwiedzić charakterystyczne rybackie porty i kolorowe targowiska pełne kwiatów i egzotycznych owoców. Pigeon Island przyciąga rzesze zwolenników nurkowania, albowiem słynny Cousteau Underwater Park, pełen raf koralowych i wielu gatunków roślin i zwierząt jest jednym z najlepszych podwodnych parków w okolicy. Poszukującym kotwicowiska polecamy natomiast w szczególności Portsmouth Harbour na północy wyspy, które stanowić będzie perfekcyjne tło dla wielu przepięknych zdjęć. Ponadto, na atlantyckim wybrzeżu Dominiki znajduje się Terytorium Karibów, czyli rezerwat, na terenie którego znajdują się wioski zamieszkałe przez rdzennych mieszkańców Wysp Karaibskich. Żyje tam około 3000 potomków Indian, którzy przybyli tutaj na łodziach wiosłowych z okolic Amazonii w XII-XIII wieku.

Charakter i historia Dominiki czynią z niej idealne miejsce na wynajem łodzi. Żegluga w okolicy pozwoli Ci nie tylko zrelaksować się w tropikalnej atmosferze, lecz również zobaczyć prawdziwe życie jej mieszkanców, z dala od przetartych, turystycznych szlaków. Tak jak na całych Karaibach, najpopularniejszym rozwiązaniem na Dominice jest czarter katamaranów, których ofertę i dostępność możesz sprawdzić za pomocą naszej wyszukiwarki.

Skontaktuj się z doradcą GlobeSailor, aby zorganizować Twój wymarzony rejs na Dominice

Zapraszamy Cię do kontaktu z naszymi doradcami - ekspertami nautycznymi. Opowiedz nam o Twoim wymarzonym czarterze i otrzymaj ofertę 3-5 jachtów idealnych na Twój rejs w ciągu 24 godzin.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.