Czartery jachtów na całym świecie

podane ceny są orientacyjne
Zespół pasjonatów żeglarstwa do Twojej dyspozycji

Eksperci nautyczni GlobeSailor z przyjemnością pomogą Ci z organizacją czarteru. Pomożemy wybrać Ci idealną destynację, dopasujemy jednostkę do preferencji całej załogi i wraz z jednym z naszych armatorów zagwarantujemy Ci udany rejs. Opowiedz nam o swoim wymarzonym czarterze!

Poznaj naszą załogę
180 destynacji na całym świecie

Od 2008 roku budujemy bazę profesjonalnych armatorów na całym świecie. Czarter jachtów i katamaranów możliwy jest na wszystkich kontynentach. Specjalizujemy się w rejsach egzotycznych i europejskich. Oferujemy również jednostki w Europie północnej i niestandardowych destynacjach.

Odkryj nasze destynacje
Profesjonalni certyfikowani armatorzy

Wysoko stawiamy poprzeczkę. Podejmujemy współpracę wyłącznie z wyselekcjowanymi i sprawdzonymi operatorami. Wszystkie jachty i katamarany, które znajdziesz w wyszukiwarce są ubezpieczone, sprawdzone i zadbane. Naszym priorytetem jest wysoki standard obsługi, jakości i bezpieczeństwa.

3 kroki do rezerwacji

Największa w Polsce baza jachtów i katamaranów

Posiadamy największą bazę czarteru łodzi w ponad 180 destynacjach na całym świecie. Wybieramy tylko łodzie w najlepszym stanie utrzymania oraz z możliwie największym wyposażeniem. Nie ważne jakie są twoje żeglarskie plany, my zaoferujemy ci najlepszą łódź. Jeżeli tego potrzebujesz - każda łódź może być wyczarterowana ze skipperem. Wyślij nam swoje zapytanie odnośnie czarteru łodzi, a dołożymy wszelkich starań abyś odbył rejs swoich marzeń!

Opinie naszych klientów

Bez uwag

Wszystko zgodne z ofertą, sprawnie, bez problemów

Adam - Lagoon 450 - Chorwacja - 13/07/2019
Krótkie podsumowanie

Nie mam zastrzeżeń, cały proces czarteru, jak i opieka przebiegała w sposób wzorcowy.

Maciej - Sun Odyssey 519 - Hiszpania - 29/10/2022
Seszele

Bardzo dobra organizacja rejsu, świetne posiłki, mnóstwo okazji do snorkelowania, a także możliwość zwiedzenia najważniejszych atrakcji na odwiedzanych wyspach. Polecam, warto

Damian - Mojito 78 - Seszele - 22/10/2022
Super

Wszystko się zgadza. Dobra firma czarterowa, dbają o klienta.

Jan - Dufour 460 Grand Large - Włochy - 15/10/2022
Zadowolony klient

Rezerwacja, a właściwie wynajęta łódź ⛵ oraz obsługa armatora spełniły wszystkie moje oczekiwania.

Krzysztof - Sun Odyssey 449 - Włochy - 24/09/2022
Bavaria Cruiser 46

Obsługa armatorska na miejscu w marinie Zaton bardzo dobra. Stan jachtu dobry - kiedy wystąpiła awaria urządzenia sterowego, kontakt z armatorem i wezwany przez niego serwis do naprawy bardzo dobry. Dojazd dobry, parking również, ale w sezonie może być mało miejsca na auta. Chorwacja jest bardzo urokliwym krajem z bardzo dużą linią brzegową więc warto tam żeglować, infrastruktura dla żeglarzy bardzo dobrze przygotowana. Jednym zdaniem SUPER WAKACJE.

Krzysztof - Bavaria Cruiser 46 - Chorwacja - 22/10/2022
Cyklady wrzesień 2022

Załoga Globesailor jak zawsze stanęła na wysokości. Potrzebowałem 2 jachty, nie udało się od jednego Armatora, ale obydwaj byli super i Profesjonalni. Przebierałem trochę w podesłanych ofertach, ale Pani Nathalia cierpliwie wyszukiwała następne. Elastyczne podejście w kwestii terminów płatności. Wybrani Armatorzy bardzo profesjonalni. Jachty były przygotowane przed czasem. Szybkie i sprawne przekazania w jedną i w drugą stronę. Co prawda mój po 2 tygodniach rejsu był odbierany bardziej szczegółowo, ale jak sami powiedzieli, zaskoczyło nas Meltemi i jachty miały duże problemy. Oczywiście za każdym razem sprawdzam inne oferty, ale zostanę już chyba z nimi do "końca". Serdecznie pozdrawiam Załogę Globesailor i Panią Nathalię. Krzysztof

Krzysztof - Sun Odyssey 519 - Grecja - 10/09/2022
Zorganizujmy wspólnie rejs

Od 10 lat specjalizujemy się w europejskich i egzotycznych czarterach. Każdego klienta traktujemy wyjątkowo i wierzymy, że każdy rejs wymaga indywidualnego podejścia. Z przyjemnością zorganizujemy rejs marzeń dla Ciebie i Twojej załogi.

   Wyceń rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.