Czartery jachtów na całym świecie

podane ceny są orientacyjne
Zespół pasjonatów żeglarstwa do Twojej dyspozycji

Eksperci nautyczni GlobeSailor z przyjemnością pomogą Ci z organizacją czarteru. Pomożemy wybrać Ci idealną destynację, dopasujemy jednostkę do preferencji całej załogi i wraz z jednym z naszych armatorów zagwarantujemy Ci udany rejs. Opowiedz nam o swoim wymarzonym czarterze!

Poznaj naszą załogę
180 destynacji na całym świecie

Od 2008 roku budujemy bazę profesjonalnych armatorów na całym świecie. Czarter jachtów i katamaranów możliwy jest na wszystkich kontynentach. Specjalizujemy się w rejsach egzotycznych i europejskich. Oferujemy również jednostki w Europie północnej i niestandardowych destynacjach.

Odkryj nasze destynacje
Profesjonalni certyfikowani armatorzy

Wysoko stawiamy poprzeczkę. Podejmujemy współpracę wyłącznie z wyselekcjowanymi i sprawdzonymi operatorami. Wszystkie jachty i katamarany, które znajdziesz w wyszukiwarce są ubezpieczone, sprawdzone i zadbane. Naszym priorytetem jest wysoki standard obsługi, jakości i bezpieczeństwa.

3 kroki do rezerwacji

Największa w Polsce baza jachtów i katamaranów

Posiadamy największą bazę czarteru łodzi w ponad 180 destynacjach na całym świecie. Wybieramy tylko łodzie w najlepszym stanie utrzymania oraz z możliwie największym wyposażeniem. Nie ważne jakie są twoje żeglarskie plany, my zaoferujemy ci najlepszą łódź. Jeżeli tego potrzebujesz - każda łódź może być wyczarterowana ze skipperem. Wyślij nam swoje zapytanie odnośnie czarteru łodzi, a dołożymy wszelkich starań abyś odbył rejs swoich marzeń!

Opinie naszych klientów

Super akwen, super jacht, z czystym sumieniem mogę polecić armatora

Polecam rozpoczęcie rejsu na Karaibach z Grenady. Jest dużo bliżej do perły Karaibów, czyli Tobago Cays, niż z Martyniki. Są oczywiście odprawy, ale w sumie tylko 4 - a każdy wie, jak mogą być kłopotliwe i zabierające czas i pieniądze. Przy okazji polecam armatora jednostki. Jachty w bardzo dobrym stanie, bardzo dobry kontakt z obsługą, super opieka podczas rejsu, rezydent David był dużym wsparciem. Dziękuję też Tomkowi za przekazanie jachtu i poświęcony czas z opisem jachtu i akwenu. Jedynym minusem są połączenia lotnicze. Chyba najlepszym rozwiązaniem są linie Condor z Frankfurtu, ale latają tylko w niedzielę.

Maciej - Lagoon 42 - Grenada - 04/02/2024
Uroczy rejs z miłą i profesjonalną zalogą

Rejs był bardzo udany. Skipper był profesjonalny, a nie zawsze miał idealne warunki do żeglowania. Radził sobie z wszystkimi wyzwaniami. Jeśli chodzi o minusy, to łódka nie była gotowa na czas.

Justyna - Bali 4.5 - Martynika - 03/02/2024
Rejs Martynika i Grenady

Fantastyczny, optymalny plan podróży, fachowa obsługa katamaranu.

Maciej - Lagoon 620 - Martynika - 27/01/2024
Seszele

Było lepiej niż się spodziewałem. Załoga (skipper i kucharz) na najwyższym poziomie. Excellent

Marcin - Lagoon 42 - Seszele - 27/01/2024
Martynika

Jestem zadowolony z organizacji wyjazdu, szczególne podziękowanie dla Pani Nathali i skippera Axela.

Piotr - Lagoon 620 - Martynika - 27/01/2024
Pożądnie, uczciwie i profesjonalnie.

Profesjonalna obsługa, przyjaźni ludzie. Flota całkiem nowa, choć nie jestem fanem nowych jachtów Jeanneau.

Daniel - Sun Odyssey 490 - Hiszpania - 27/01/2024
Lagoon 46

Wszystko ok

Jacek - Lagoon 46 - Chorwacja - 26/08/2023
Zorganizujmy wspólnie rejs

Od 10 lat specjalizujemy się w europejskich i egzotycznych czarterach. Każdego klienta traktujemy wyjątkowo i wierzymy, że każdy rejs wymaga indywidualnego podejścia. Z przyjemnością zorganizujemy rejs marzeń dla Ciebie i Twojej załogi.

   Wyceń rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.