Czartery jachtów na całym świecie

podane ceny są orientacyjne
Zespół pasjonatów żeglarstwa do Twojej dyspozycji

Eksperci nautyczni GlobeSailor z przyjemnością pomogą Ci z organizacją czarteru. Pomożemy wybrać Ci idealną destynację, dopasujemy jednostkę do preferencji całej załogi i wraz z jednym z naszych armatorów zagwarantujemy Ci udany rejs. Opowiedz nam o swoim wymarzonym czarterze!

Poznaj naszą załogę
180 destynacji na całym świecie

Od 2008 roku budujemy bazę profesjonalnych armatorów na całym świecie. Czarter jachtów i katamaranów możliwy jest na wszystkich kontynentach. Specjalizujemy się w rejsach egzotycznych i europejskich. Oferujemy również jednostki w Europie północnej i niestandardowych destynacjach.

Odkryj nasze destynacje
Profesjonalni certyfikowani armatorzy

Wysoko stawiamy poprzeczkę. Podejmujemy współpracę wyłącznie z wyselekcjowanymi i sprawdzonymi operatorami. Wszystkie jachty i katamarany, które znajdziesz w wyszukiwarce są ubezpieczone, sprawdzone i zadbane. Naszym priorytetem jest wysoki standard obsługi, jakości i bezpieczeństwa.

3 kroki do rezerwacji

Największa w Polsce baza jachtów i katamaranów

Posiadamy największą bazę czarteru łodzi w ponad 150 destynacjach na całym świecie. Wybieramy tylko łodzie w najlepszym stanie utrzymania oraz z możliwie największym wyposażeniem. Nie ważne jakie są twoje żeglarskie plany, my zaoferujemy ci najlepszą łódź. Jeżeli tego potrzebujesz - każda łódź może być wyczarterowana ze skipperem. Wyślij nam swoje zapytanie odnośnie czarteru łodzi, a dołożymy wszelkich starań abyś odbył rejs swoich marzeń!

Opinie naszych klientów

Urlop

Z nimi i tylko z nimi już kolejny rok. Wszystko na 102. Tomek

Tomasz - Lagoon 380 S2 - Chorwacja - 04/09/2021
Grecja 2021

Obsługa armatora oceniam na 5/5 Obsługa GlobeSailor na 5/5 Stan techniczny jednostki 4/5 (toaleta nie była szczelna nie przyjemny zapach i słabo posprzątana jednostka) odbiór jachtu dosyć sprawny Pościel i drobne zakupy były miłą niespodzianką.5/5 Port jak port w Grecji 3/5 Zdanie jachtu sprawne 5/5 Atrakcyjność destynacji 4/5 Jacht szybki i zwrotny kotwica bardzo dobrze trzymała. zużycie paliwa na 7 dni czarteru 52L dużo może ale tyle wlali pod korek..

Marek - Oceanis 46.1 - Grecja - 28/08/2021
Czarter Sibenik

Dobrze zorganizowany czarter łodzi jachtowej

Grzegorz - Oceanis 46.1 - Chorwacja - 21/08/2021
wszystko w najlepszym porządku !

Polecam, Armator bardzo w porządku, a Globesailor jak zwykle 5 plus!

Tomasz - Bavaria 38 - Grecja - 21/08/2021
Obsługa czarteru bardzo pomocna, jacht bez zarzutu

Wspaniała obsługa firmy czarterowej. Wybrana jednostka miała awarię monitora, zamieniono jednostkę na większą bez dopłaty. Obsługa była pomocna w znalezieniu noclegu dla załogi w przeddzień czarteru mimo pełni sezonu na Lewkadzie Polecam

Marcin - Dufour 430 Grand Large - Grecja - 21/08/2021
Super wakacje

Jestem bardzo zadowolony z obsługi mojego czarteru. Od samego początku firma się komunikowała bardzo otwarcie i na czas. Wszystko co było ustalone takie też okazało się na miejscu. W przypadku gdy miałem dodatkowe pytania albo prosiłem o wytłumaczenie czegoś odrazu dostawałem informacje i to takie jakich szukałem. Jednym zdaniem polecam firmę i życzę wszystkim tak udanych wakacji jak moje.

Rafał - Lagoon 42 - Grecja - 21/08/2021
podsumowanie

Łódka spełniła nasze oczekiwania pod każdym względem. przede wszystkim jej opis pokrywał się z rzeczywistością. pływaliśmy na otwartym morzu przy wiejącej piątce i znacznej fali a załoga (mowa o żeńskiej części) czuła się bezpiecznie.

Paweł - Dufour 460 Grand Large - Grecja - 14/08/2021
Zorganizujmy wspólnie rejs

Od 10 lat specjalizujemy się w europejskich i egzotycznych czarterach. Każdego klienta traktujemy wyjątkowo i wierzymy, że każdy rejs wymaga indywidualnego podejścia. Z przyjemnością zorganizujemy rejs marzeń dla Ciebie i Twojej załogi.

   Wyceń rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.