Czartery jachtów na całym świecie

podane ceny są orientacyjne
Zespół pasjonatów żeglarstwa do Twojej dyspozycji

Eksperci nautyczni GlobeSailor z przyjemnością pomogą Ci z organizacją czarteru. Pomożemy wybrać Ci idealną destynację, dopasujemy jednostkę do preferencji całej załogi i wraz z jednym z naszych armatorów zagwarantujemy Ci udany rejs. Opowiedz nam o swoim wymarzonym czarterze!

Poznaj naszą załogę
180 destynacji na całym świecie

Od 2008 roku budujemy bazę profesjonalnych armatorów na całym świecie. Czarter jachtów i katamaranów możliwy jest na wszystkich kontynentach. Specjalizujemy się w rejsach egzotycznych i europejskich. Oferujemy również jednostki w Europie północnej i niestandardowych destynacjach.

Odkryj nasze destynacje
Profesjonalni certyfikowani armatorzy

Wysoko stawiamy poprzeczkę. Podejmujemy współpracę wyłącznie z wyselekcjowanymi i sprawdzonymi operatorami. Wszystkie jachty i katamarany, które znajdziesz w wyszukiwarce są ubezpieczone, sprawdzone i zadbane. Naszym priorytetem jest wysoki standard obsługi, jakości i bezpieczeństwa.

3 kroki do rezerwacji

Największa w Polsce baza jachtów i katamaranów

Posiadamy największą bazę czarteru łodzi w ponad 180 destynacjach na całym świecie. Wybieramy tylko łodzie w najlepszym stanie utrzymania oraz z możliwie największym wyposażeniem. Nie ważne jakie są twoje żeglarskie plany, my zaoferujemy ci najlepszą łódź. Jeżeli tego potrzebujesz - każda łódź może być wyczarterowana ze skipperem. Wyślij nam swoje zapytanie odnośnie czarteru łodzi, a dołożymy wszelkich starań abyś odbył rejs swoich marzeń!

Opinie naszych klientów

Rezerwacja Lagoon 52

Gorąco polecam, super obsługa!

Jacek - Lagoon 52 - Tajlandia - 04/03/2023
Świetny wypoczynek

Wspaniały wypoczynek, na bardzo fajnym, wygodnym, przestrzennym katamaranie. Świetny kapitan i cook, byli dopełnieniem całości. Polecam również wycieczki fakultatywne na wysepki. Fajne oderwanie od szarej rzeczywistości w kraju ;)

Tomasz - Lagoon 620 - Martynika - 25/02/2023
Doskonale!

Jacht był świetnie przygotowany, doskonały kontakt z obsługą! Byłem bardzo zadowolony i z pewnością tam wrócę!

Piotr - Sun Odyssey 439 - Hiszpania - 18/02/2023
Seszele

Armator wywiązał się doskonale ze swoich obowiązków, zawsze był dostępny i pomocny - pod telefonem. Stan techniczny jednostki średni, ale to był katamaran z 2016 roku. Co najważniejsze - był sprawny. Skipper miejscowy, bardzo dobry.

Maciej - Lagoon 42 - Seszele - 11/02/2023
Świetny serwis

Najlepsze posiłki ever, tylko szkoda, że nie było wina w cenie do obiadu, ani kolacji. Skipper mało komunikatywny, ale doświadczony i pewny w obsłudze jachtu.

Ewa - Lagoon 620 - Polinezja Francuska - 28/01/2023
No problems, high quality, above expectation

Cat is in excellent technical and visual condition. Very well equipped. No problems on check-in and check-out. Professional team very supportive. All above expectations.

Radosław - Lagoon 46 - Martynika - 26/01/2023
All very well

All very well

Rafał - Elan Impression 434 - Hiszpania - 21/01/2023
Lagoon 42

Wszystko OK. Dwa tygodnie na wodzie, bardzo udane.

Jacek - Lagoon 42 - Chorwacja - 25/06/2022
Paxi Antipaxi

Bardzo dobra, wygodna łódź

Bartłomiej - Oceanis 45 - Grecja - 06/08/2022
Zorganizujmy wspólnie rejs

Od 10 lat specjalizujemy się w europejskich i egzotycznych czarterach. Każdego klienta traktujemy wyjątkowo i wierzymy, że każdy rejs wymaga indywidualnego podejścia. Z przyjemnością zorganizujemy rejs marzeń dla Ciebie i Twojej załogi.

   Wyceń rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.