Czartery jachtów na całym świecie

podane ceny są orientacyjne
Zespół pasjonatów żeglarstwa do Twojej dyspozycji

Eksperci nautyczni GlobeSailor z przyjemnością pomogą Ci z organizacją czarteru. Pomożemy wybrać Ci idealną destynację, dopasujemy jednostkę do preferencji całej załogi i wraz z jednym z naszych armatorów zagwarantujemy Ci udany rejs. Opowiedz nam o swoim wymarzonym czarterze!

Poznaj naszą załogę
180 destynacji na całym świecie

Od 2008 roku budujemy bazę profesjonalnych armatorów na całym świecie. Czarter jachtów i katamaranów możliwy jest na wszystkich kontynentach. Specjalizujemy się w rejsach egzotycznych i europejskich. Oferujemy również jednostki w Europie północnej i niestandardowych destynacjach.

Odkryj nasze destynacje
Profesjonalni certyfikowani armatorzy

Wysoko stawiamy poprzeczkę. Podejmujemy współpracę wyłącznie z wyselekcjowanymi i sprawdzonymi operatorami. Wszystkie jachty i katamarany, które znajdziesz w wyszukiwarce są ubezpieczone, sprawdzone i zadbane. Naszym priorytetem jest wysoki standard obsługi, jakości i bezpieczeństwa.

3 kroki do rezerwacji

Największa w Polsce baza jachtów i katamaranów

Posiadamy największą bazę czarteru łodzi w ponad 150 destynacjach na całym świecie. Wybieramy tylko łodzie w najlepszym stanie utrzymania oraz z możliwie największym wyposażeniem. Nie ważne jakie są twoje żeglarskie plany, my zaoferujemy ci najlepszą łódź. Jeżeli tego potrzebujesz - każda łódź może być wyczarterowana ze skipperem. Wyślij nam swoje zapytanie odnośnie czarteru łodzi, a dołożymy wszelkich starań abyś odbył rejs swoich marzeń!

Opinie naszych klientów

Grecja 2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wybieramy następne miejsca na rejs. Ahoj przygodo.

Dariusz - Salina 48 - Grecja - 10/07/2021
Warunki pogodowe i obsługa SUPER

Bardzo pozytywna obsługa, wszystkie rzeczy potrzebne i uwagi spełnione od ręki. Jacht przygotowany chociaż ma już kilka lat i niestety niektóre rzeczy wymagały uwagi ( np. autoster tracił kierunek magnetyczny ).

Piotr - Lavezzi 40 - Grecja - 03/07/2021
Layla - best time ever!

Ban Tours Yachting jak do tej pory najlepsza firma czarterująca i obsługa z jaką się do tej pory spotkałem w Chorwacji. Jeszcze dobrze nie wjechaliśmy na marinę w Rogoznicy a już czekał na nas personel z melexem do zabrania bagaży, samo przekazanie i odbiór jachtu - bajka, min. formalności żadnych ukrytych kosztów dodatkowych. Pomoc personelu na 5 gwiazdek. Jachty nowe, wszystko czyste i przygotowane z najwyższa starannością. Obsługa techniczna podczas rejsu non stop. Nie działał nam jeden palnik w grillu, zgłosiliśmy to rano będąc w Vrboskiej zanim zacumowaliśmy w Trogirze tego samego dnia serwisant już czekał z nowym grillem na pomoście.

Marek - Dufour 360 Grand Large - Chorwacja - 10/07/2021
Sardynia rodzinnie.

To już nasz drugi rejs z Globesailor. Podobnie ja w zeszłym roku i tym razem mieliśmy płynąć sami, rodzinnie, 6 osób. Potem dołączył kolega z rodziną, musieliśmy zmienić rezerwację i wziąć większy jacht. Zmiana przebiegła bez żadnych problemów. Świetna komunikacja z Globesailor i firmą NSS Charter. Dwa dni przed rozpoczęciem rejsu okazało się, że nasza łódka miała wypadek i nie jest dostępna. Po krótkiej i miłej wymianie mejli, dostaliśmy łódkę zastępczą, (Oceanis 46.1 zamiast 45), oczywiście bez żadnych dodatkowych kosztów. Żadnych problemów w procesie, które mogłyby zepsuć wakacje. Już czekam na przyszły rok i wakacje z Globesailor :)

Adam - Oceanis 45 - Włochy - 03/07/2021
Znakomity wypoczynek

Jestem bardzo zadowolony z rejsu. Udało mi się naprawdę dobrze wypocząć. Ciekawy program, miła i pomocna załoga, świetna atmosfera i smaczne, urozmaicone posiłki. Polecam.

Janusz - SADRI USTA 1 - Montenegro - 04/07/2021
Rejs 7-dniowy

Very good trip.

Jacek - Bavaria 50 - Chorwacja - 03/07/2021
Zorganizujmy wspólnie rejs

Od 10 lat specjalizujemy się w europejskich i egzotycznych czarterach. Każdego klienta traktujemy wyjątkowo i wierzymy, że każdy rejs wymaga indywidualnego podejścia. Z przyjemnością zorganizujemy rejs marzeń dla Ciebie i Twojej załogi.

   Wyceń rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.